Zaloguj się | Rejestracja

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ poleca

poniedziałek, 15 listopada 2021 r., godz. 07:14  |  Wersja do druku

Pomieszczenia pełne liściastych roślin doniczkowych tworzą zielone oazy, w których znacznie łatwiej można się zrelaksować i oderwać od codziennych obowiązków. Rośliny zielone nie tylko pięknie wyglądają, ale pomagają też pozbyć się zanieczyszczeń z powietrza. W Centrum Ogrodniczym DZIAŁKOWICZ jest ich duży wybór.Obecność roślin w domu poprawia samopoczucie i dodatnio wpływa na jakość powietrza. Rośliny pokojowe zielone mają zdolność pochłaniania rozmaitych szkodliwych substancji chemicznych, wydobywających się np. z mebli, farb, lakierów, klejów. Są też takie gatunki roślin, które pochłaniają dym papierosowy. Dzięki nim wdychamy mniej szkodliwych związków. Rośliny doniczkowe ustawione w pomieszczeniach podnoszą w nich wilgotność powietrza.

Jednak zanim wyruszymy do sklepu ogrodniczego, obejrzyjmy dokładnie swoje mieszkanie. Po pierwsze zorientujmy się, na jaką stronę wychodzą okna, sprawdźmy, czy jest w nim bardzo sucho i jaka panuje zazwyczaj temperatura. Analiza naszych nawyków i warunków panujących we wnętrzu da nam pierwszą podpowiedź w kwestii tego, jakie rośliny powinniśmy uprawiać.

Osobom zapominalskim, zabieganym i często wyjeżdżającym polecamy takie gatunki jak sansewieria, grubosz, zamiokulkas. Wytrzymają one czasowe przesuszenia lub brak nawożenia. Sadząc kwiaty doniczkowe, nie zapominajmy o właściwym podłożu. W sklepach ogrodniczych jest doskonały wybór produktów. Kluczowe dla dobrej kondycji roślin jest odpowiednie ich nawożenie. Warto przy tym pamiętać, że przenawożenie może być dla roślin równie niebezpieczne, jak ich niedostateczne odżywianie.

W DZIAŁKOWICZU są w 15% promocji rośliny zielone w doniczkach. Warto zajrzeć!!!

Promocja roślin zielonych w doniczkach - 15%:W Centrum Ogrodniczym DZIAŁKOWICZ są w sprzedaży polskie narzędzia ogrodnicze firmy TUCHMET. Działa ona na rynku od 1951 roku, co skutkuje stale powiększaną ofertą produktów metalowych, która cieszy się uznaniem nie tylko na rynku krajowym, ale i zagranicznym. Produkuje narzędzia ogrodnicze z najlepszych gatunków stali z wykorzystaniem sprawdzonych technologii. Cechuje je trwałość, wytrzymałość i funkcjonalność.

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ w Brodnicy, znajduje się przy ulicy Sikorskiego 8. Centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -18:00 i w soboty od 8:00 -16:00. Zapraszamy!

Źródło: Artykuł promocyjny

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ poleca:


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej