Zaloguj się | Rejestracja

Turniej piłki nożnej na Orliku w Szczuce

środa, 13 października 2021 r., godz. 07:34  |  Wersja do druku

W niedzielę, 17 października na Orliku w Szczuce odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brodnica 2021. Zapisy do dnia 15 października u animatorów Orlika.Celem turnieju jest umożliwienie rywalizacji sportowej drużyn piłkarskich, promocja i popularyzacja piłki nożnej wśród mieszkańców gminy Brodnica i powiatu brodnickiego, integracja społeczności lokalnej, przeciwdziałanie patologiom społecznym poprzez wypełnienie i organizację wolnego czasu i propagowanie zdrowego stylu życia.

Turniej przeznaczony jest dla pełnoletnich amatorów piłki nożnej i mogą w nim brać udział zakłady pracy, instytucje oraz tzw. "dzikie drużyny". Zespół powinien składać się z max. 8 zawodników, w tym minimum 2 osób z terenu gminy Brodnica. W przypadku chęci udziału w turnieju osób grających w klubach, należy powiadomić Organizatora w celu dopuszczenia. Koszt ubezpieczenia każda drużyna pokrywa indywidualnie.

System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych zespołów i zostanie ustalony przez organizatora i podany kapitanom/kierownikom drużyn na odprawie w dniu 17 października 2021 r. (dzień turnieju) o godz. 9:45 na Orliku. Najlepsze drużyny z miejsc I-III otrzymają pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrodę rzeczową.

Organizatorami turnieju są Wójt Gminy Brodnica Adam Zalewski i animatorzy Orlika Mateusz Kłosowski i Tomasz Kamiński.

Regulamin Turnieju Piłki Nożnej

Karta zgłoszeniowa

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brodnica 2021:
Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej