Zaloguj się | Rejestracja

Koncert piosenek Marka Grechuty w Brodnicy

wtorek, 12 października 2021 r., godz. 07:07  |  Wersja do druku

Muzeum w Brodnicy zaprasza miłośników łagodnego grania 16 października o godz. 17:00 do Pałacu Anny Wazówny na koncert zespołu "Dzień Dobry". Koncert odbędzie się w ramach muzycznych spotkań z cyklu "Ździebełko Ciepełka". Bielski zespół wystąpi z programem pt. “Dzień Dobry Panie Marku”, w którym przedstawi swoje interpretacje piosenek Marka Grechuty.Zespół "Dzień Dobry" to wspólne muzykowanie, które wyzwala silne emocje i ogromną radość. Muzycy dążą do tego, aby ich muzyka podobnie oddziaływała na każdego słuchacza, dlatego to co grają, określają mianem POZYTYWNEJ AKUSTYCZNEJ FALI.

We wrześniu 2008 roku zespół "Dzień Dobry" zdobył I miejsce i statuetkę "Serce Szczerozłote" na Krakowskim Festiwalu Twórczości "Korowód" im. Marka Grechuty. Konsekwencją tego wydarzenia jest program pod tytułem: "Dzień Dobry Panie Marku", który zawiera utwory Marka Grechuty w nowych aranżacjach i autorskie piosenki zespołu.

Wystąpił u boku takich gwiazd polskiej estrady jak: Krystyna Prońko, Renata Przemyk, Gaba Kulka, Jacek Wójcicki, Grzegorz Markowski, Zbigniew Wodecki, Artur Gadowski, Tadeusz Woźniak, czy słynna "Anawa". Ich energia i talent zostały także docenione w drugiej edycji telewizyjnego show "Must be the music" gdzie prezentując autorskie numery dotarli do półfinału, zyskując bardzo przychylne opinie jury i publiczności. W sierpniu 2015 roku zespół otrzymał Grand Prix na letniej edycji Grechuta Festival w Świnoujściu.

Zespół tworzą znakomici muzycy: Piotr Mirecki - śpiew, gitara, Krzysztof Maciejowski – skrzypce, Małgorzata Stachura - bas akustyczny, śpiew, Jan Stachura - gitara, Stanisław Joneczko – akordeon.

Wstęp na koncert na "wejściówki", które będzie można odebrać w siedzibie Muzeum w Brodnicy przy ul. św. Jakuba 1, 11 i 12 października w godz. 12:00 - 14:00. Ilość wejściówek ograniczona.

Źródło: Urząd Miejski w Brodnicy


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej