Zaloguj się | Rejestracja

Rubinowy HIT dla starostwa w Brodnicy

środa, 06 października 2021 r., godz. 10:58  |  Wersja do druku

W dniu 24 września na zamku w Gniewie odbyła się uroczysta gala podsumowująca 26. edycję przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Pomorza i Kujaw. Celem tego wydarzenia jest podkreślanie szczególnie wartościowych, cennych projektów i inicjatyw. Starostwo Powiatowe w Brodnicy zostało wyróżnione w kategorii "Samorząd Roku" - Rubinowym Hitem za inwestycje drogowe w powiecie brodnickim przeprowadzone w ostatnich latach.Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu jest przedsięwzięciem organizowanym od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim. Co roku kapituła wyłania i nagradza szczególnie cenne dokonania rynkowe, samorządowe i ekologiczne.

Kapitułę tworzą przedstawiciele urzędów, instytucji i stowarzyszeń statutowo zainteresowanych rozwojem gospodarczym i promocją regionu. Kapituła ocenia przede wszystkim poziom jakościowy, nowatorstwo i zakres osiągniętych korzystnych efektów. Przyjęte kryteria ocen i zasady pracy kapituły wyrównują szanse małych, średnich i dużych firm i urzędów, zespołów i poszczególnych osób.

Nagrody to tytuły HIT - także Kryształowe, Rubinowe, Złote i Platynowe. Laureaci otrzymują prawo do wykorzystywania tych symboli w obiegu gospodarczym oraz prawo do promocyjnego wykorzystywania zastrzeżonego znaku graficznego HIT. We wszystkich dotychczas rozegranych edycjach konkursu w województwach pomorskim, kujawsko- pomorskim, wielkopolskim i lubuskim uczestniczyło blisko 2 tysiące firm, urzędów, instytucji i stowarzyszeń.

W tym roku samorząd powiatu brodnickiego otrzymał wyróżnienie za inwestycje drogowe w latach 2018-2021. Podczas gali wyróżnienie w imieniu starosty brodnickiego odebrał wicestarosta Stanisław Kosakowski.

Zrealizowane w tym czasie inwestycje to m.in.
  • Rozbudowa drogi powiatowej nr 1815C Jabłonowo Pom - Górale-Konojady na odc. ul. Główna i Kolejowa (Etap I) i ul. Gen. Sikorskiego (Etap II)
  • Przebudowa drogi powiatowej nr 1827C na odcinku Gortatowo-Rokitnica
  • Przebudowa drogi powiatowej Nr 1840C na odcinku Świedziebnia–Zasady, Etapy I i III
  • Przebudowa drogi powiatowej nr 1820C w Szabdzie, w ciągu drogi powiatowej Szabda-Mszano
  • Przebudowa dróg pow. nr 1807C Janówko-Radoszki i nr 1811C Bartniczka-Gutowo w miejscowości Radoszki z kompleksowym rozwiązaniem odwodnienia drogi
  • Rozbudowa drogi powiatowej nr 1829C Cielęta-Szczutowo-Górzno na odcinku Cielęta-Jastrzębie

Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej