Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

czwartek, 18 listopada 2021 r., godz. 08:14  |  Wersja do druku

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGRO-BIS w Brodnicy to profesjonalna firma obsługująca warsztaty, firmy usługowe oraz klientów indywidualnych. Działa na rynku od 25 lat i jest przykładem rzetelnego i fachowego podejścia do klienta. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, zarówno marek znanych na rynku, jak również nowych producentów wychodzących z ofertą. Doradztwo ze strony wykwalifikowanej kadry ułatwia zakupy.Przedsiębiorstwo AGRO-BIS powstało w 1996 roku. W początkowej fazie działalności, ze względu na inną lokalizację i skromniejsze warunki lokalowe, firma skupiała się na zaopatrzeniu rolnictwa oraz sprzedaży artykułów śrubowych i systemów połączeń. Po zmianie siedziby oferta została rozszerzona. Obecnie firma produkuje przewody hydrauliczne, zawiesia linowe, łańcuchowe, linki do napędów, zaopatruje branżę rolniczą, przemysł, budownictwo, ogrodnictwo, branżę motoryzacyjną, warsztaty naprawcze oraz wiele innych dziedzin.

Fachowa obsługa i szeroka gama produktów charakteryzuje profesjonalizm firmy w podejściu do klienta. AGRO-BIS posiada w sprzedaży ogromny wybór systemów połączeń śrubowych, w magazynie jest ich 26 tysięcy rodzajów. Wykonywana jest naprawa przewodów klimatyzacyjnych od kombajnów do samochodów dostawczych, jak również do wspomagania układów kierowniczych. Naprawiane są przewody hamulcowe, w sprzedaży jest także cały asortyment olejów hydraulicznych i silnikowych. Części, których nie ma w magazynie, są przeważnie sprowadzane następnego dnia, choć w związku z sytuacją w kraju związaną z pandemią koronawirusa, ten termin może się w chwili obecnej przedłużyć.

AGRO-BIS stara się, aby urządzenia, które sprzedaje posiadały serwis na wysokim poziomie. Wykonywane są wszelkiego rodzaju zawiesia linowe, liny holownicze, w sprzedaży jest sprzęt spawalniczy wysokiej jakości, dla klienta o różnych wymaganiach cenowych. Firma oferuje szeroką gamę akumulatorów do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli. W ofercie jest ogromna ilość pozycji, a to co wyróżnia firmę od innych to profesjonalne doradztwo. Jest duży wybór szyb do ciągników, istnieje możliwość zamówienia każdego rodzaju i wymiaru. Czas oczekiwania jest krótki, a wybór ogromny. AGRO-BIS posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp, kształtek i końcówek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. Cały czas poszerzana jest oferta wykonywania zawiesi linowych, cięgieł, linek sprzęgłowych, linek hamulcowych i przewodów do klimatyzacji.

Współwłaściciel firmy Andrzej Pszuk powiedział: - Rok 2021 jest trudny, bo jest rokiem niekończących się podwyżek, które również dla nas nie są dobre. Jesteśmy już prawie przygotowani do zimy, tymczasem wyprzedajemy kosiarki, które jak co roku o tej porze, sprzedajemy z 20% rabatem. Mamy bardzo dobre akumulatory, wszystkie sprawdzamy i testujemy, sprawdzamy też akumulatory klientów, którzy czasami niepotrzebnie chcą kupić nowy. Podpisaliśmy też wstępną umowę z firmą Pneumat w zakresie zaopatrywania tego terenu w pneumatykę przemysłową.

AGRO-BIS cały czas stara się, aby sprzęt, który jest sprzedawany, był najwyższej jakości i to go wyróżnia na lokalnym rynku. W sklepie znajdziemy produkty znanych i cenionych marek, które są gwarantem zadowolenia z użytkowania. W ciągu ostatnich lat zmienił się też klient, który poszukuje teraz produktów lepszej jakości, sprawdzonych na rynku. DeWalt, Milwaukee, Makita, Hitachi, Stanley to elektronarzędzia, które używane są w firmach budowlanych, w warsztatach, stolarniach, warsztatach samochodowych czy w domowym garażu.

W sklepie znajdziemy różne narzędzia elektryczne dla profesjonalistów i firm w branży instalacyjnej, montażowej, stolarstwa, dekarstwa, budownictwa i dla firm świadczących kompleksowe usługi remontowe. Oczywiście jest też cała gama elektronarzędzi dla majsterkowicza do pracy w domu i warsztacie. Trzeba wywiercić otwory, ciąć lub szlifować różnego rodzaju powierzchnie? Znajdziemy tu ofertę ofertę wiertarek, wkrętarek, szlifierek i pilarek różnych typów.

W tym roku firma wprowadza pneumatykę dla branży spożywczej i przemysłu ciężkiego czyli całe systemy do dystrybucji powietrza, pneumatyki. Rynek wymusza coraz większą ilość asortymentu, stąd cały czas dbałość o to, aby rozbudowywać swoją ofertę. Jest w niej ponad 46 tysięcy pozycji i cały czas liczba ta wzrasta. Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów.

Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A. Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 (od 1 listopada do 15 marca), w soboty od 7:30-13:00

Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej