Otwarcie drogi w gminie Brzozie

piątek, 24 września 2021 r., godz. 10:30  |  Wersja do druku

23 września przecięto wstęgę na oficjalnym otwarciu drogi relacji Mały Głęboczek - Trepki. Inwestycja została w 50% dofinansowana z rządowego programu Fundusz Dróg Samorządowych. To kolejne środki zewnętrzne, które Gmina Brzozie pozyskała na realizację inwestycji drogowych.

W uroczystości wzięli udział gospodarze - reprezentacja mieszkańców Małego Głęboczka, sołtys Grzegorz Waruszewski, radny Bartłomiej Wardowski, przewodnicząca Rady Gminy Maria Florkiewicz, wójt gminy Danuta Kędziorska-Cieszyńska oraz reprezentacja Urzędu Gminy. Uroczystego poświecenia drogi dokonał ks. kanonik Wiesław Wyszkowski.

Wójt Gminy Brzozie Danuta Kędziorska-Cieszyńska podziękowała wszystkim zaangażowanym w realizację inwestycji: - To dobry rok dla gminy Brzozie, realizujemy szereg inwestycji w tym również te drogowe, często od wielu lat oczekiwane przez mieszkańców. Wszystkie nasze inwestycje nie byłyby możliwe bez pozyskanych środków zewnętrznych. Jesteśmy bardzo skuteczni.

Na uroczystość przecięcia wstęgi do Małego Głęboczka przybyli goście m. in. wicewojewoda Kujawsko - Pomorski Józef Ramlau, poseł na Sejm RP Joanna Borowiak, przedstawiciele parlamentarzystów: w imieniu wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anny Gembickiej Arkadiusz Orłowski, w imieniu posła na Sejm RP Mariusza Kałużnego Krzysztof Jastrzębski, w imieniu posła na Sejm RP Pawła Szramki, dyrektor Biura Poselskiego Paweł Grabowski oraz przedstawiciele wykonawcy firmy COLAS.

Źródło: Anna Michalak UG Brzozie

Wstęga przecięta, droga otwarta/fot. nadesłane:

Dzialkowicz.jpg