Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Świedziebnia

środa, 07 kwietnia 2021 r., godz. 11:53  |  Wersja do druku

Wewnątrz remizy OSP w Świedziebni zaszły spore zmiany. Położono nową posadzkę, zmodernizowano ściany we wnętrzu, wymieniono też instalację elektryczną, zmieniono oświetlenie. A wszystko to dzięki sponsorom.A tak o remoncie remizy piszą sami zainteresowani:

Grudzień, styczeń oraz luty to spore zmiany wewnątrz naszej remizy. W przeciągu trzech miesięcy dokonaliśmy niemałych zmian. W grudniu na posadzce w garażu położona została żywica epoksydowa. Wykonanie takiego zabiegu pozwala nam lepiej utrzymać czystość w garażu a także poprawia wizerunek wnętrza strażnicy.

Z początkiem nowego roku ruszyliśmy z modernizacją ścian wnętrza garażu. Ściany do określonej wysokości obłożone zostały płytkami.(Planowana jest także dalsza metamorfoza ścian. Między innymi: malowanie). W trakcie działań z płytkami zapadła decyzja o wymianie instalacji elektrycznej będącej w słabej kondycji. Również owa instalacja została zmieniona na nową i sprawną. Zauważyć też można, że zmienione zostało także oświetlenie wewnętrzne oraz pojawiło się oświetlenie zewnętrzne od frontu oraz od tyłu budynku remizy. Z początkiem lutego modyfikacje w postaci remontów zostały zakończone. Wszystkie postępy zostały wykonane dzięki profesjonalnym ekipom!

Ważnym aspektem takich zmian są sponsorzy. Bez nich nie osiągnęlibyśmy większości planów jakie sobie założyliśmy. Serdecznie dziękujemy:
- wójtowi gminy Świedziebnia, Panu Szymonowi Zalewskiemu,
- Funduszowi Składkowemu Ubezpieczeń Społecznych Rolników ( FSUSR)
- Firmie F.H.U. BART Świedziebnia - Bartłomiej Wojciechowski.

Część zakupów pokryta została ze środków własnych naszej OSP.
Podziękowania należą się również władzom naszej jednostki a także niektórym druhom, którzy pomagali zdobyć fundusze, czy też mieli swój udział w modernizacji remizy.
Wszystkim i każdemu z osobna serdecznie dziękujemy!

Źródło: OSP w Świedziebni

Remiza OSP w Świedziebni/fot. OSP w Świedziebni :
reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej