Zaloguj się | Rejestracja

Partnerskie spotkanie

środa, 31 marca 2021 r., godz. 07:34  |  Wersja do druku

W Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrowie odbyło się spotkanie warsztatowe Partnerstwa "Wspieramy rozwój naszych małych ojczyzn". Do grupy Partnerstwa dołączyły nowe gminy - Brodnica, Zbiczno i Osiek.



W skład Partnerstwa "Wspieramy rozwój naszych małych ojczyzn" wchodzą: Miasto i Gmina Jabłonowo Pomorskie (leader), Gmina Brzozie, Gmina Bobrowo, Gmina Wąpielsk i Starostwo Powiatowe w Brodnicy. Teraz do grupy dołączyły Gmina Brodnica, Gmina Zbiczno i Gmina Osiek. Głównym celem Partnerstwa jest niwelowanie różnic w jakości życia mieszkańców gmin z terenu zawiązanego partnerstwa. Aktualnie Partnerstwo bierze udział w projekcie Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej pn. "Pilotaż Centrum Wsparcia Doradczego". Jest to projekt ogólnokrajowy, który ma za zadanie zbliżyć do siebie samorządy, aby lepiej i efektywniej współpracowały w celu realizacji dobrej jakości projektów i inwestycji.

24 marca 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Bobrowie odbyło się kolejne spotkanie, w którym udział wzięli Jakub Jaźwiec, doradca ze Związku Miast Polskich oraz przedstawiciele i włodarze Gmin Bobrowo Paweł Klonowski, Gminy Brzozie Danuta Kędziorska – Cieszyńska, Gminy Wąpielsk Dariusz Górski, Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie Przemysław Górski, w imieniu starosty brodnickiego Anna Szczepaniak oraz przedstawiciele gmin ubiegających się o wstąpienie do partnerstwa tj. sekretarz Gminy Brodnica Justyna Klimowska, wójtowie Gmin Zbiczno Magdalena Golubska i Osieka Paweł Chudy. W spotkaniu uczestniczyli również pracownicy poszczególnych urzędów tworzący grupą roboczą partnerstwa. Spotkanie dotyczyło w szczególności przedstawienia oraz zatwierdzenia przez Radę Partnerstwa projektu raportu diagnostycznego.

W trakcie spotkania Rada Partnerstwa jednogłośnie przyjęła do swojego grona nowych partnerów.

Źródło: Urząd Gminy Bobrowo


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej