Zaloguj się | Rejestracja

Konsultacje na temat ścieżek rowerowych

wtorek, 09 lutego 2021 r., godz. 13:40  |  Wersja do druku

Rozpoczęły się konsultacje społeczne koncepcji budowy ścieżek rowerowych w powiecie brodnickim. Dokument dostępny jest na stronie www.brodnica.com.pl. Do dnia 22 lutego br. można składać wnioski i opinie do przedstawionej koncepcji.Przedmiotem konsultacji jest dokument pt. "Koncepcja budowy ścieżek rowerowych wzdłuż dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych na terenie powiatu brodnickiego", stanowiący załącznik do Uchwały Zarządu Powiatu w Brodnicy z dnia 3 lutego 2021 roku. Czas konsultacji został wyznaczony od 8 do 22 lutego 2021.

Z dokumentem można zapoznać się na stronie Starostwa Powiatowego w Brodnicy www.brodnica.com.pl w zakładce: Dialog społeczny TUTAJ oraz na stronie BIP Starostwa https://starostwo-brodnica.bip.net.pl/ w zakładce: Zarząd Powiatu w uchwałach, a także w zakładce Aktualności.

Opinie i wnioski do koncepcji można składać na piśmie do Zarządu Powiatu w Brodnicy za pomocą poczty elektronicznej (e-mail) na adres: starostwo©brodnica.com.pl lub do skrzynki podawczej przed urzędem Starostwa Powiatowego w Brodnicy, ul. Kamionka 18.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy


reklama
Dzialkowicz.jpg


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej