Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

piątek, 12 marca 2021 r., godz. 10:10  |  Wersja do druku

Firma AGRO-BIS działa na brodnickim rynku od 25 lat. Jest przykładem rzetelnej i profesjonalnej obsługi, posiada ofertę dla firm usługowych oraz klientów indywidualnych. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, a fachowe doradztwo i duży parking ułatwiają klientom zakupy.Firma AGRO-BIS powstała w 1996 roku, a więc 25 lat temu. Na początku działalności zaopatrywała rolników w części do ciągników i maszyn rolniczych, w tej chwili firma zaopatruje także branżę przemysłową i budownictwo. Oferuje sprzęt i materiały w różnych przedziałach cenowych, dostępne dla każdego. Posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp i kształtek. Wykonuje przewody hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych przewodów hydraulicznych. W ofercie jest także sprzęt ogrodniczy, podkaszarki, kosy, kosiarki, szpadle, łopaty i wiele innych sprzętów potrzebnych do pielęgnacji w każdym ogrodzie.

Fachowa obsługa i szeroka gama produktów charakteryzuje profesjonalizm firmy w podejściu do klienta. AGRO-BIS posiada w sprzedaży ogromny wybór systemów połączeń śrubowych, w magazynie jest ich 26 tysięcy rodzajów. Wykonywana jest naprawa przewodów klimatyzacyjnych od kombajnów do samochodów dostawczych, jak również do wspomagania układów kierowniczych. Naprawiane są przewody hamulcowe, w sprzedaży jest także cały asortyment olejów hydraulicznych i silnikowych. Części, których nie ma w magazynie, są przeważnie sprowadzane następnego dnia, choć w związku z sytuacją w kraju związaną z pandemią koronawirusa, ten termin może się w chwili obecnej przedłużyć.

AGRO-BIS stara się, aby urządzenia, które sprzedaje posiadały serwis na wysokim poziomie. Wykonywane są wszelkiego rodzaju zawiesia linowe, liny holownicze, w sprzedaży jest sprzęt spawalniczy wysokiej jakości, dla klienta o różnych wymaganiach cenowych. Firma oferuje szeroką gamę akumulatorów do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli. W ofercie jest ogromna ilość pozycji, a to co wyróżnia firmę od innych to profesjonalne doradztwo.

Rok 2020, jak dla wszystkich, nie był rokiem łatwym. Firma borykała się z kłopotami, pracowała często w okrojonym składzie. Pomimo tego, była cały czas dostępna dla klientów i oferowała pełną sprzedaż i swoje usługi. Pomimo śnieżnej zimy, AGRO-BIS przygotowuje już wiosenną ofertę dla swoich klientów. Jednak mimo tego, w sprzedaży są w dalszym ciągu odśnieżarki, nagrzewnice, akumulatory, prostownice i wiele innych pozycji niezbędnych w tym okresie.

AGRO-BIS cały czas stara się, aby sprzęt, który jest sprzedawany, był najwyższej jakości i to go wyróżnia na lokalnym rynku. W sklepie znajdziemy produkty znanych i cenionych marek, które są gwarantem zadowolenia z użytkowania. W ciągu ostatnich lat zmienił się też klient, który poszukuje teraz produktów lepszej jakości, sprawdzonych na rynku. DeWalt, Milwaukee, Makita, Hitachi, Stanley to elektronarzędzia, których używamy w firmach budowlanych, w warsztatach, stolarniach, warsztatach samochodowych czy w garażu.

W sklepie znajdziemy różne narzędzia elektryczne dla profesjonalistów i firm w branży instalacyjnej, montażowej, stolarstwa, dekarstwa, budownictwa i dla firm świadczących kompleksowe usługi remontowe. Oczywiście jest też cała gama elektronarzędzi dla majsterkowicza do pracy w domu i warsztacie. Trzeba wywiercić otwory, ciąć lub szlifować różnego rodzaju powierzchnie? Znajdziemy tu ofertę ofertę wiertarek, wkrętarek, szlifierek i pilarek różnych typów.

W tym roku firma wprowadza pneumatykę dla branży spożywczej i przemysłu ciężkiego czyli całe systemy do dystrybucji powietrza, pneumatyki. Rynek wymusza coraz większą ilość asortymentu, stąd cały czas dbałość o to, aby rozbudowywać swoją ofertę. Jest w niej ponad 46 tysięcy pozycji i cały czas liczba ta wzrasta. Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów.

Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A. Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 (od 1 listopada do 15 marca), w soboty od 7:30-13:00.

Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej