Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

wtorek, 08 grudnia 2020 r., godz. 11:09  |  Wersja do druku

Firma AGRO-BIS to ogromna oferta dla firm usługowych oraz klientów indywidualnych. Działająca na rynku od ponad 20 lat, jest przykładem rzetelnej i profesjonalnej obsługi. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, a doradztwo i duży parking ułatwiają zakupy.Firma AGRO-BIS powstała w 1996 roku. Na początku działalności założeniem firmy było zaopatrywanie rolników w części do ciągników i maszyn rolniczych. Z czasem rynek wymógł rozszerzenie oferty i w tej chwili firma zaopatruje także branżę przemysłową i budownictwo.

Fachowa obsługa i szeroka gama produktów charakteryzuje profesjonalizm firmy w podejściu do klienta. AGRO-BIS oferuje sprzęt i materiały w różnych przedziałach cenowych, dostępne dla każdego. Posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp i kształtek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. W ofercie jest także sprzęt ogrodniczy, podkaszarki, kosy, kosiarki, szpadle, łopaty i wiele innych sprzętów potrzebnych do pielęgnacji w każdym ogrodzie.

W sprzedaży jest ogromny wybór systemów połączeń śrubowych, w magazynie jest ich 26 tysięcy rodzajów. Wykonywana jest naprawa przewodów klimatyzacyjnych od kombajnów do samochodów dostawczych, jak również do wspomagania układów kierowniczych. Naprawiane są przewody hamulcowe, w sprzedaży jest także cały asortyment olejów hydraulicznych i silnikowych. Części, których nie ma w magazynie, są przeważnie sprowadzane następnego dnia, choć w związku z sytuacją w kraju związaną z pandemią koronawirusa, ten termin może się w chwili obecnej przedłużyć.

AGRO-BIS stara się, aby urządzenia, które sprzedaje posiadały serwis na wysokim poziomie. Wykonywane są wszelkiego rodzaju zawiesia linowe, liny holownicze, w sprzedaży jest sprzęt spawalniczy wysokiej jakości, dla klienta o różnych wymaganiach cenowych. Firma oferuje szeroką gamę akumulatorów do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli. W ofercie jest ogromna ilość pozycji, a to co wyróżnia firmę od innych to profesjonalne doradztwo.

W salonie dostaniemy już sprzęt typowo zimowy - wszelkiego typu nagrzewnice w różnych cenach i markach. Nagrzewnice są urządzeniami, stosowanymi do nagrzewania powietrza w różnych miejscach. Mogą być wykorzystywane zarówno w domu, jak i również w pomieszczeniach budowlanych. Służą do szybkiego i skutecznego ogrzania dużych powierzchni lub też ogrzewana miejscowego, bardzo intensywnego – np. w celu osuszenia. Ciepło dostarczane jest zwykle poprzez specjalny nawiew, dzięki czemu szybko i intensywnie może się ono rozprzestrzeniać. Nagrzewnicami można stale lub okresowo dogrzewać duże hale przemysłowe, a także teren wykonywania prac zewnętrznych, w tym także place budowy.

Dla klientów przygotowano akumulatory, prostowniki i kable rozruchowe. W sklepie przybywa nowości, każdy klient może znaleźć coś dla siebie. Powodzeniem cieszą się niezmiennie produkty firmy Hecht, z którą AGRO-BIS współpracuje ponad 10 lat. W salonie są katalogi tej firmy z cenami detalicznymi, łatwo więc wybrać coś dla siebie. Oprócz produktów dostępnych, można zamówić produkty z katalogu. Hecht dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty do ogrodu i domu, ale także dla elektromobilności. Są na przykład quady bezprzewodowe homologowane do jazdy po drogach, klasyczne skutery elektryczne lub skutery - motocykle trzykołowe, które doceniają zwłaszcza klienci o ograniczonej sprawności ruchowej. Jest też duży wybór zabawek dla dzieci.

W sprzedaży są maty dezynfekcyjne dla producentów trzody chlewnej. W ramach bioasekuracji przed ASF, każdy hodowca świń powinien być zaznajomiony z zasadami bioasekuracji zapobiegającymi rozprzestrzenianiu się tej choroby.

W salonie można także nabyć obuwie firmy Urgent - jednego z najpopularniejszych producentów obuwia roboczego i odzieży roboczej w naszym kraju. Produkty tej firmy charakteryzują się dobrą jakością, trwałością i rozsądną ceną, a także posiadają wszystkie, wymagane w Polsce certyfikaty. Dodatkowo są one także bardzo estetycznie wykonane. Cały czas poszerzana jest także oferta ubrań roboczych i obuwia.

Rynek wymusza coraz większą ilość asortymentu, stąd cały czas firma dba o to, aby rozbudowywać swoją ofertę. Jest w niej ponad 14 tysięcy pozycji i cały czas liczba ta wzrasta. Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów.

Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A. Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 (od 1 listopada do 15 marca), w soboty od 7:30-13:00.

Właściciele firmy AGRO-BIS, za naszym pośrednictwem przesyłają życzenia swoim klientom:

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego
Narodzenia i Nowego Roku życzymy
wszystkim naszym Klientom, Partnerom
i Sympatykom, szczęścia, spokoju
oraz wszelkiej pomyślności w życiu
osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.


Wesołych Świąt:


Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej