Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

wtorek, 13 października 2020 r., godz. 07:01  |  Wersja do druku

Seniorzy z gminy Brzozie pokazują, że jesień życia może być także piękna. Członkowie Klubu Seniora "Brzozowy Raj" aktywnie spędzają czas. Oprócz wielu ciekawych zajęć w siedzibie klubu chętnie zwiedzają Polskę. I choć pandemia koronawirusa ograniczyła w tej chwili te kontakty, to będzie co powspominać.25 września 2020 roku seniorzy pojechali na całodniową wycieczkę. Tym razem odwiedzili Frombork zwany "Perłą Warmii" oraz stolicę byłego państwa krzyżackiego Malbork. We Fromborku zwiedzili muzeum, byli na seansie w planetarium oraz spacerowali po Wzgórzu Katedralnym. O historii miasta i o Mikołaju Koperniku opowiadał im przewodnik.

Udali się też nad Zalew Wiślany. Po smacznym obiedzie i kawie pojechali do Malborka, gdzie z przewodnikiem zwiedzili Muzeum Zamkowe. Największe wrażenie zrobiła wystawa bursztynów oraz broni. Na koniec przeszli na drugi brzeg Nogatu, aby w całej okazałości podziwiać panoramę zamku.


reklama

Źródło: UG Brzozie

Seniorzy na wycieczce/fot. UG Brzozie:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama