Zaloguj się | Rejestracja

Grunt to zdrowie

piątek, 26 czerwca 2020 r., godz. 06:40  |  Wersja do druku

"Zwiększam sprawność - zdrowy styl życia w każdym wieku" to motto projektu brodnickiego Stowarzyszenia "Sagitta" współfinansowany ze środków Powiatu Brodnickiego. Zajęcia dla zainteresowanych odbywać się będą od lipca do października br. Wystarczy się zgłosić jak najszybciej, bowiem kto pierwszy, ten lepszy, a liczba miejsc jest ograniczona.Projekt Stowarzyszenia Sagitta adresowany jest zwłaszcza do kobiet chcących aktywnie, w ruchu i zdrowo spędzić czas. O jego szczegółach można dowiedzieć się z informacji zamieszczonych na stronie www.facebook.com/SaggittaPolska. Najważniejsze jednak jest to, że udział w programie jest bezpłatny, a zajęcia zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie i można z nich wynieść wiele korzyści dla zdrowia.

Projekt przewiduje w ramach zajęć rekreacyjno-sportowych tzw. "gimnastykę słowiańską", skierowaną do wszystkich, bez względu na wiek i sprawność fizyczną.

- Podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń skupiamy się przede wszystkim na sobie. Gimnastyka rozwija w nas poczucie pewności siebie i piękna. Przez ćwiczenia wpływamy na swój wygląd zewnętrzny, pracujemy nad prawidłową postawą ciała, poruszamy wszystkie partie mięśni, korygujemy krzywizny kręgosłupa - mówią znawcy tematu.

W ramach projektu organizatorzy zaplanowali też warsztaty stosowania ziół pod hasłem "Zdrowa dieta, nalewki, herbaty, mieszanki”. Informacje o zasadach uczestnictwa w zajęciach udzielane są pod numerem telefonu: +48 604 182 577. Zgłoszenia przyjmowane są na formularzu zgłoszeniowym, który można pobrać poniżej.

Pobierz formularzreklama

Źródło: Starostwo Powiatowe w Brodnicy

"Zwiększam sprawność - zdrowy styl życia w każdym wieku" :


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama