Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

czwartek, 21 maja 2020 r., godz. 09:28  |  Wersja do druku

Zgodnie z decyzją wójta Gminy Brzozie, z dniem 25 maja zostanie otwarta dla czytelników Gminna Biblioteka Publiczna w Brzoziu. Czytelnicy będą mogli oddać wypożyczone wcześniej książki jedynie poprzez odłożenie ich w wyznaczonym i opisanym przez bibliotekarza pojemniku. Książki poddane będą kwarantannie, a czytelnicy nie będą mieli wolnego dostępu do półek.Na stronie Urzędu Gminy w Brzoziu czytamy:

Drodzy czytelnicy, wdrożyliśmy niezbędne środki dla funkcjonowania biblioteki w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce (według wytycznych Ministerstwa Rozwoju w konsultacji z GIS z dnia 28.04.2020 r.). Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Brodnicy w piśmie N.HK-074-41/3834/20 z dnia 19.05.2020 r. uznał, iż podjęte przez nas środki zapobiegawcze są właściwe.

Zgodnie z decyzją Pani Wójt Danuty Kędziorskiej-Cieszyńskiej GBP w Brzoziu zostanie otwarta dla czytelników z dniem 25.05.2020r. Czytelnicy będą mogli oddać wypożyczone wcześniej książki jedynie poprzez odłożenie ich w wyznaczonym i opisanym przez bibliotekarza pojemniku. Książki poddane będą kwarantannie. Czytelnicy nie będą mieli wolnego dostępu do półek.

Możliwe będzie wypożyczenie książek jedynie poprze podanie ich przez bibliotekarza czytelnikowi w specjalnie przygotowanym miejscu.

Przy stanowisku do odbioru książek może jednocześnie przebywać jeden czytelnik. Czytelnicy jak i pracownik biblioteki, zobowiązani są do używania maseczek ochronnych, używania rękawic jednorazowych. Czytelnicy proszeni są o zachowanie dystansu społecznego w odległości 1,5 m. Czytelnicy będą proszeni o dezynfekcję dłoni. Szczegółowe zasady są wywieszone w widocznym miejscu.

Jednocześnie informuję, iż istnieje możliwość wcześniejszego zamówienia książek telefonicznie lub poprzez e-mail. Tel. kontaktowy 56 49 129 28; adres e-mail biblioteka©brzozie.pl.

Zapraszam,
Mariola Hark
kierownik GBP w Brzoziureklama

Źródło: UG Brzozie

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama