Zaloguj się | Rejestracja

Wystawa online w Brodnicy

czwartek, 21 maja 2020 r., godz. 08:29  |  Wersja do druku

Po raz pierwszy w dziejach Muzeum w Brodnicy, nowa wystawa czasowa otwarta zostanie wirtualnie 22 maja w godz. 13:00 - 14:00 na profilu FB Muzeum w Brodnicy pod adresem https://www.facebook.com/muzeumwbrodnicy/?ref=br_rsW dobie pandemii przestrzeń, w której możemy czuć się w licznej grupie osób bezpiecznie i pewnie, to przestrzeń wirtualna. Dlatego, brodniccy muzealnicy postanowili nie odkładać wernisażu nowej wystawy na jesień, ale zrobić go w wirtualnej przestrzeni. Wystawa pn. " Starsi panowie dwaj za obiektywem" to wspaniałe prace pokazujące piękno przyrody naszego pojezierza i fotografie z życia miasta - fotografie reporterskie.

Od soboty, 23 maja w Bramie Chełmińskiej będzie można w "realu" obejrzeć prezentowane na wystawie fotografie przyrody autorstwa Leszka Szostaka i fotografię reporterską Andrzeja Iwanowskiego. Jak sami o sobie mówią "Starsi panowie dwaj" są totalnie zarażeni pasją fotografowania.

Wieść niesie, że to Andrzej Iwanowski zaraził wirusem fotografii swojego przyjaciela i sąsiada, Leszka Szostaka. Od tego momentu panowie wspólnie wyruszają na wielogodzinne, bezkrwawe łowy, po Pojezierzu Brodnickim. A my dzięki ich pasji możemy podziwiać cuda natury. Efekt tych polowań dostępny będzie również w streamingu video, w piątek, 22 maja, ok. godz. 13:00.


reklama

Źródło: Urząd Miejski w Brodnicy

Cisowianka Mazovia MTB Marathon:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama