Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie informuje

środa, 20 maja 2020 r., godz. 10:10  |  Wersja do druku

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzoziu ogłasza nabór uczestników do Klubu Senior +. Aby wziąć udział w naborze należy być mieszkańcem gminy Brzozie, mieć lat 60+ i być osobą nieaktywną zawodowo. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.Klub powstał dzięki zapowiedziom i inicjatywie wójt Danuty Kędziorskiej-Cieszyńskiej. Na ten cel gmina pozyskała środki z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, zaadaptowano część budynku po byłym gimnazjum w Brzoziu. Klub jest przygotowany do przyjęcia 30 seniorów, budynek jest dostosowany do osób niepełnosprawnych.

Jeżeli jesteś:
  • mieszkańcem Gminy Brzozie
  • w wieku 60+
  • osobą nieaktywną zawodowo i chcesz żyć w sposób aktywny i twórczy
ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM KLUBU SENIOR +

Podstawowy zakres oferowanych usług obejmuje zajęcia o charakterze kulturalnym, rekreacyjnym i towarzyskim. Klub Seniora dostosowany jest dla osób z niepełnosprawnościami.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Klubie Senior+ muszą wypełnić i złożyć deklarację uczestnictwa wraz z załącznikami w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brzoziu.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Formularz rekrutacyjny – deklarację wraz z załącznikami można pobrać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brzoziu lub tutaj

Osoba do kontaktu Anna Raczkowska, tel. 56 49 129 25.

W chwili obecnej ze względu na zagrożenie epidemiologiczne związane z chorobą zakaźną COVID – 19 prowadzony jest nabór uczestników, zajęcia rozpoczną się z chwilą ogłoszenia o zniesieniu ograniczeń w kontaktach i wznowieniu działalności placówek.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach: Programu Wieloletniego "Senior +" na lata 2015- 2020.


reklama

Źródło: UG Brzozie

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama