Zaloguj się | Rejestracja

BDK w Brodnicy informuje

poniedziałek, 18 maja 2020 r., godz. 10:24  |  Wersja do druku

W czasach pandemii koronawirusa nie można zorganizować konkursów muzycznych stacjonarnie. Powstał więc pomysł, by przeprowadzić je online. Organizatorem konkursu "Czas na piosenkę" była Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Wodeckiego w Węgrowie oraz Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu.W konkursie wzięło udział ponad trzystu wykonawców z całej Polski - przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz szkół średnich. Wystarczyło przesłać swoje wykonanie wybranego utworu do organizatorów i czekać na opinię jury, które oceniało czystość intonacji, interpretację, dykcję oraz dobór repertuaru stosownie do wieku. Aleksandra Krygier z Pracowni Wokalnej BDK otrzymała w tym konkursie wyróżnienie.

Jury określiło kryteria oceny uwzględniając m.in.: intonację, dobór repertuaru dostosowany do wieku wykonawcy, poprawność wykonania, muzykalność, dykcję, pomysłowość, ogólny wyraz artystyczny. Nagrodami w konkursie są vouchery i dyplomy w każdej z kategorii wiekowych przyznawane przez jurorów.

Gratulujemy wszystkim laureatom a za Olę i jej trener emisji głosu Joannę Nehring-Roszkowską trzymamy kciuki i życzymy wygranej w kolejnych konkursach. Szczegółowe info o konkursie oraz pełną listę laureatów można znaleźć na oficjalnym kanale "CZAS NA PIOSENKĘ" tutaj


reklama

Źródło: Katarzyna Watkowska

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama