Zaloguj się | Rejestracja

Miasto i Gmina Górzno

środa, 13 maja 2020 r., godz. 07:01  |  Wersja do druku

Jak informuje Urząd Miasta i Gminy Górzno, W korytarzu urzędu (wejście od strony USC) powstał "maskomat" z maseczkami wielokrotnego użytku. Teraz każdy mieszkaniec miasta i gminy będzie mógł bezpłatnie pobrać dla siebie maseczkę do użytku osobistego.Urząd Miasta i Gminy Górzno informuje:

Powodzenie tej akcji zależy od nas wszystkich, dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą, aby nie brać maseczek na zapas, tylko maksymalnie dwie, dla siebie i kogoś z rodziny lub dla sąsiada. Osoby, które nie mogą bezpośrednio dotrzeć do urzędu, a chciałyby otrzymać maseczkę, proszone są o kontakt z pracownikami urzędu, GOPS-u lub sołtysem wsi.

Przypominamy, aby zmieniać meseczkę za każdym razem, gdy robi się wilgotna. Maseczkę ściągamy bardzo ostrożnie. Starajmy się nie dotykać jej zewnętrznej strony i wkładajmy ją do woreczka foliowego. Nie otwierajmy go do czasu prania. Pralkę należy ustawić na minimum 60 st. C i prać przez 45 minut. Warto również skorzystać z programu do bawełny, jeżeli nasza pralka taki posiada. Maseczki należy prać oddzielnie. Nie należy dorzucać ich do codziennego prania. Pranie i prasowanie maseczki zalecane jest również przed pierwszym użyciem.reklama

Źródło: UMiG Górzno

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama