Zaloguj się | Rejestracja

Miasto i Gmina Górzno

piątek, 08 maja 2020 r., godz. 09:43  |  Wersja do druku

W Miesiączkowie i Szynkówku będą remontowane świetlice. W Miesiączkowie zostanie wykonana między innymi elewacja zewnętrzna i izolacja cieplna dachu, a w Szynkówku między innymi wymiana dachu z elementami konstrukcyjnymi, ocieplenie, a także zakup wyposażenia.Rozstrzygnięto już przetarg i podpisano umowę na "Rewitalizację świetlic wiejskich wraz z zagospodarowaniem terenu na terenie Miasta i Gminy Górzno współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020". W zakresie przetargu wyodrębniono dwie części zamówienia. Pierwsza dotyczy remontu świetlicy w Miesiączkowie, druga remontu świetlicy w Szynkówku. Prace wykonywać będzie firma PBM Budmont z Włocławka. Kwota przeznaczona na realizację inwestycji w Miesiączkowie wynosi 127 544,39 zł, w tym dofinansowanie stanowi 84 436,48 zł. Z kolei kwota przeznaczona na realizację inwestycji w Szynkówku wynosi 128 687,78 zł, w tym dofinansowanie stanowi 85 000,00 zł.

Prace budowlane w Miesiączkowie polegać będą między innymi na wykonaniu: kompleksowej elewacji zewnętrznej części budynku pełniącej funkcję świetlicy wiejskiej, izolacji cieplnej dachu z wełny mineralnej, podłogi na gruncie w miejscu rozebranej sceny, sufitu z płyt gipsowo-kartonowych, zagospodarowania terenu poprzez budowę chodnika i pochylni. Z kolei prace budowlane w Szynkówku polegać będą między innymi na wykonaniu: kompleksowej wymiany dachu wraz z elementami konstrukcyjnymi dachu, ocieplania z wełny mineralnej, sufitów z płyt gipsowo-kartonowych, wykonania miejsca postojowego dla niepełnosprawnych, remoncie kominów. Poza robotami budowlanymi zamówienie dotyczy zakupu, dostawy oraz montażu wyposażenia.

Świetlica w Szynkówku/fot. nadesłane:
reklama

Źródło: Łukasz Lachowski UMiG Górzno

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama