Zaloguj się | Rejestracja

Poczta Polska informuje

czwartek, 19 marca 2020 r., godz. 10:08  |  Wersja do druku

Poczta Polska poinformowała, jak powinniśmy się zachowywać, a także co mieć, gdy chcemy nadać lub odebrać list. Warto więc znać zasady wybierając się na pocztę, a także odbierając korespondencję od listonoszy.Jak nadawać listy na poczcie?

Poczta Polska zwróciła się do klientów, by podczas wizyty na poczcie zastosowali kilka prostych czynności. Mają to pomóc zachować bezpieczeństwo zarówno im, jak i pracownikom placówek. Oto, co powinni wykonać, jeśli chcą nadać przesyłkę:
  • wziąć własny długopis
  • zabrać rękawiczki
  • założyć maseczkę ochronną

Jak przyjąć listonosza i odebrać list?

Jeśli dzwoni do Ciebie listonosz, wykonaj następujące czynności:
  • przygotuj własny długopis
  • nałóż rękawiczki
  • załóż maseczkę ochronną

Jeżeli pod ręką nie masz rękawiczek, użyj chusteczki jednorazowej. Weź przez nią długopis lub rysik podany przez listonosza.

Poczta Polska apeluje jednocześnie, aby w najbliższych dniach odwiedzać placówki pocztowe wyłącznie w pilnych sprawach.


reklama

Źródło: Poczta Polska

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama