Zaloguj się | Rejestracja

Wójt gminy Brzozie informuje

poniedziałek, 16 marca 2020 r., godz. 13:51  |  Wersja do druku

Jak informuje wójt gminy Brzozie Danuta Kędziorska-Cieszyńska, w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemiologicznego, od dnia 17 marca 2020 do odwołania Urząd Gminy Brzozie, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzoziu i Samorządowy Zakład Budżetowy "Wodociągi Gminne" będą nieczynne dla interesantów.OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY BRZOZIE DANUTY KĘDZIORSKIEJ-CIESZYŃSKIEJ z dnia 16 marca 2020 r. w sprawie wprowadzenia ograniczeń w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Brzozie oraz gminnych jednostek organizacyjnych

Na podstawie art. 8 ust. 2 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. z 2020 r. poz. 433), informuję, iż od 17 marca 2020 r. do odwołania Urząd Gminy Brzozie i wszystkie jednostki organizacyjne, wykonujące zadania o charakterze publicznym, podlegają ograniczeniu polegającym na wykonywaniu:
  • wyłącznie zadań niezbędnych do zapewnienia pomocy obywatelom
  • określonych zadań przez ten Urząd lub jednostkę w sposób wyłączający bezpośrednią obsługę interesantów

Wejście do Urzędu Gminy Brzozie, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzoziu oraz Samorządowego Zakładu Budżetowego "Wodociągi Gminne" w Brzoziu będą zamknięte. Wszystkie informacje bieżące można uzyskać poprzez kontakt telefoniczny. Numery telefonów znajdą Państwo na stronie www.brzozie.pl, lub poprzez sekretariat pod nr tel. 56 49 129 10.

W Urzędzie Stanu Cywilnego w sytuacjach wyjątkowych np. przy zgłaszaniu zgonu, po uprzednim telefonicznym i umówieniu się z kierownikiem USC, obywatel będzie mógł przybyć do biura USC.

Wójt gminy Brzozie Danuta Kędziorska-Cieszyńskareklama

Źródło: Urząd Gminy Brzozie

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama