Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

poniedziałek, 09 marca 2020 r., godz. 11:12  |  Wersja do druku

Wielkie Nieba, cóż to był za występ. W sali sportowej byłego gimnazjum w Brzoziu odbył się koncert z okazji Dnia Kobiet, na który zaprosiła panie z gminy Brzozie wójt Danuta Kędziorska-Cieszyńska. Było klimatycznie, a zespół Wielkie Nieba, który powstał dwa lata temu pokazał, że grać i śpiewać potrafi wyśmienicie.Zespół Wielkie Nieba gra i śpiewa w składzie: Kamila Urbańska, Jagoda Gul, Tomasz Karczewski i Tomasz Gul. Na początku lutego br. zespół wydał swoją debiutancką płytę pt."Jeśli czekasz". To właśnie utwory z tej płyty, jak również starsze, można było usłyszeć na koncercie, który odbył się w niedzielę, 8 marca w Brzoziu.

Na pytanie o swoje początki zespół powiedział nam: - Nazywamy się Wielkie Nieba i zaczęliśmy grać z sobą dwa lata temu, choć wcześniej nasze drogi się zeszły w latach dziewięćdziesiątych i trochę później. Graliśmy różne odmiany muzyki od rockowej do piosenki autorskiej, na której skończyliśmy, czyli wykonujemy własne kompozycje, a także czerpiemy też z poezji śpiewanej. Ostatnio wydaliśmy naszą pierwszą, autorską płytę, została ona dobrze przyjęta w Lubawie, skąd pochodzimy. Z tej okazji też zorganizowaliśmy koncert inicjujący nasz zespół i promujący płytę i zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci. Corocznie występujemy na zjazdach bardów w Jezioranach i Gietrzwałdzie., gdzie przyjeżdżają ludzie z całej Polski i koncertujemy, śpiewamy w zacnym gronie. To jest nasza pasja, nie robimy tego zawodowo, bardzo lubimy się spotykać i grać.

Zastępca wójta Tomasz Mażutis powiedział nam przed koncertem: - To już drugi organizowany przez Gminę Brzozie Gminny Dzień Kobiet. Chcemy wszystkim paniom w naszej gminie złożyć najserdeczniejsze życzenia i właśnie dlatego organizujemy takie wydarzenia, jak roku temu i dzisiaj. Z tej okazji zaprosiliśmy zespół Wielkie Nieba, który swoją muzyką uraczy nasze cudowne panie, jak i panów, którzy również odwiedzili nasze wydarzenie. Mamy nadzieję, że wszyscy będą zadowoleni i cieszymy się, że spotykamy się przy takiej frekwencji.


reklama

Gminny Dzień Kobiet w Brzoziu:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama