Zaloguj się | Rejestracja

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ poleca

wtorek, 11 lutego 2020 r., godz. 12:51  |  Wersja do druku

Nawadnianie kropelkowe to duże udogodnienie w pielęgnacji roślin - poza oszczędnością czasu zmniejsza straty wody, a więc koszt utrzymania ogrodu. Jest to bardzo efektywny system nawadniania ogrodu zapewniający równomierne nawodnienie gleby. Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ poleca swoją ofertę systemów nawadniających.Masz własny ogród, w którym hodujesz rośliny, ale nie masz czasu na regularne podlewanie kwiatów? Linie kroplujące działające punktowo pozwalają na efektywną uprawę zarówno roślin jadalnych, jak i ozdobnych. Warto je instalować przy żywopłotach, rabatach, skalniakach, najcenniejszych egzemplarzach roślin, w warzywniku, a nawet w przydomowym sadzie. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych osób, ponieważ proces podlewania roślin ogrodowych przebiega automatycznie.

Naziemne systemy nawadniania skonstruujesz w dowolnym momencie i nie będziesz potrzebować do tego pomocy specjalistów. Sposób ten jest nieinwazyjny, dlatego zdecyduj się na niego, jeśli masz już zasadzoną roślinność, której nie chcesz uszkodzić, a potrzebujesz szybko zautomatyzować jej podlewanie. Naziemny system nawadniania, choć nie jest ukryty, nie wpłynie negatywnie na wygląd ogrodu.

Linia kroplująca jest wyposażona w kroplowniki, które umiejscawia się tuż przy uprawianych roślinach. Woda spływając stopniowo w głąb gleby jest efektywnie pobierana przez korzenie roślin. Procesem można sterować tak, aby spełnić indywidualne wymagania konkretnych gatunków roślin. Automatyzacja procesu pozwala na planowanie i pracę zgodnie z zaprogramowanymi cyklami. Oszczędność wody w porównaniu z tradycyjnym podlewaniem jest ogromna – linia kroplująca zmniejsza straty wody nawet o 65 proc.

System nawadniania kropelkowego uniezależnia ogród od zmiennej aury czy anomalii pogodowych. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że podczas nawadniania kropelkowego nie dochodzi do moczenia nadziemnych części roślin, dzięki czemu ryzyko poparzenia liści w upalne dni czy wystąpienia chorób grzybowych jest ograniczone. Kropelkowe systemy nawadniania są wysoko wydajne i pozwalają na dostarczenie dużej ilości wody do roślin o większych wymaganiach.

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ w Brodnicy zaprasza na ulicę Sikorskiego 8, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00, w sobotę od 8:00 - 16:00.

Certyfikat dla właściciela Centrum Ogrodniczego DZIAŁKOWICZ:
reklama

Źródło: Artykuł promocyjny

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ poleca:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama