Zaloguj się | Rejestracja

Dla zdrowia seniorów

czwartek, 02 stycznia 2020 r., godz. 11:06  |  Wersja do druku

W okresie od stycznia do maja 2020 r. na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brodnicy odbędą się bezpłatne zajęcia sportowe pn. "Zdrowy i sprawny senior". Organizatorem spotkań jest burmistrz Brodnicy Jarosław Radacz.Zajęcia realizowane będą w odpowiedzi na potrzeby oraz liczne prośby brodnickich seniorów biorących udział w "Programie zapobiegania upadkom wśród seniorów" w roku 2019. Jest to program aktywności fizycznej dla seniorów obejmujący:
  • zajęcia wykorzystujące elementy rehabilitacyjne
  • trening funkcjonalny
  • elementy jogi oraz fitnessu

Wprowadzenie tych form aktywności fizycznej doskonale minimalizuje skutki przeciążenia układu ruchu, poprawia elastyczność mięśni zmniejszając ich napięcie, jak również pozytywnie wpływa na stabilizację kręgosłupa. Ćwiczenia dostosowane są do potrzeb osób w kwiecie wieku. Wspólna aktywność fizyczna daje możliwość poznania nowych ludzi, z którymi można dzielić wspólną pasję jaką jest sport.

Do udziału w programie zaproszone są osoby w wieku powyżej 60 roku życia zamieszkujące na terenie miasta Brodnicy. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisów oraz szczegółowych informacji dotyczących terminów zajęć udziela Biuro Zdrowia i Pomocy Społecznej Urzędu Miejskiego w Brodnicy pok. 111 b (nr tel. 56 49 30 632).


reklama

Źródło: Urząd Miejski w Brodnicy

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama