Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dawcy Szpiku w Brodnicy

piątek, 13 grudnia 2019 r., godz. 09:49  |  Wersja do druku

Już w najbliższą sobotę, 14 grudnia w hali sportowej OSiR w Brodnicy, brodniccy policjanci przy współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji i Fundacji DKMS organizują akcję, mającą na celu pozyskanie nowych, potencjalnych dawców szpiku. Przyjdź! Zarejestruj się! To nic nie kosztuje, a może uratować komuś życie!Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy, wspólnie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Brodnicy oraz z Fundacją DKMS, w najbliższą sobotę, 14 grudnia organizują akcję mającą na celu pozyskanie nowych, potencjalnych dawców szpiku dla chorych na nowotwory krwi. Przyjdź w sobotę w godz. od 9:00 do 17:00 do hali OSiR w Brodnicy przy ul. Królowej Jadwigi 1 i zarejestruj się bezpłatnie w bazie potencjalnych
dawców szpiku.

Pamiętaj! Czyjeś życie może być w Twoich rękach!

Prawdopodobieństwo znalezienia odpowiedniego dawcy dla chorego pacjenta jest bardzo niskie. Dlatego im więcej osób zarejestruje się jako potencjalny dawca, tym zwiększają się szanse na życie dla chorych osób.
Niestety w wielu przypadkach to właśnie przeszczep, jest jedyną drogą do zdrowia. Kto może zostać dawcą? Zarejestrować się może każdy zdrowy człowiek między 18 do 55 rokiem życia, którego waga wynosi nie mniej niż 50 kg.

Rejestracja zajmuje niewiele czasu. Wolontariusze przeprowadzają krótki wywiad medyczny, po wypełnieniu formularza z danymi osobowymi pobrany zostanie wymaz z błony śluzowej z wewnętrznej strony policzka.


reklama

Źródło: asp.szt. Agnieszka Łukaszewska oficer prasowy KPP Brodnica

Dzień Dawcy Szpiku w Brodnicy:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama