Zaloguj się | Rejestracja

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ zaprasza

środa, 11 grudnia 2019 r., godz. 08:35  |  Wersja do druku

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się w szybkim tempie. Za chwilę przed nami kolejna Wigilia i Boże Narodzenie. Święta i okres tuż przed nimi, to radosny czas zwłaszcza, gdy spędza się go z najbliższymi. Ważne też, żeby dom był odpowiednio udekorowany.Święta Bożego Narodzenia są dla wielu ludzi najbardziej wyczekiwanym momentem w roku. Spotykamy się wtedy w gronie rodzinnym, obdarowujemy wymarzonymi prezentami i dekorujemy choinkę. Choinka bożonarodzeniowa może być ozdabiana w każdy wybrany sposób. Dekorację mogą być bardzo wystawne, albo zupełnie proste. Nie ma w tej kwestii jakiejś reguły co do tego, co powinno się na niej znaleźć. Kolory też są dowolne i wszystko zależy tylko od naszej inwencji.

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ ma w swojej ofercie dekoracje na choinkę i duży wybór lampek. Współcześnie trudno sobie wyobrazić Boże Narodzenie bez choinki. Przyozdobione iglaki goszczą w większości domów. Mało kto wie, że Kościół był niechętny temu zwyczajowi. Jednakże szybko nadał choince chrześcijańską symbolikę biblijnego drzewa wiadomości dobra i zła. W związku z tym, że choinka ma być symbolem drzewa z którego Adam i Ewa zerwali jabłko, powinna zawitać w naszym domu w Wigilię rano (imieniny Adama i Ewy).

Dekorując choinki często nie zdajemy sobie sprawy, że ozdoby które na niej umieszczamy mają swoje znaczenie. Umieszczana na szczycie choinki Gwiazda Betlejemska ma pomagać powracać do domu z dalekich stron. Światełka, którymi ozdabiamy choinki symbolizują Chrystusa, który ma być światłem dla pogan i bronić dostępu złym mocom. Często na choinkach wieszane są jabłka, które mają nawiązywać do biblijnego owocu, którym kuszeni byli przez Szatana Adam i Ewa. Wierzy się ponadto, że jabłka mają zapewnić zdrowie i urodę. Zawijane w sreberka orzechy, maja przynieść dobrobyt i siłę.

Jedną z najbardziej popularnych wśród dzieci ozdób choinkowych są łańcuchy. One także mają swoje ukryte znaczenie. Papierowe łańcuchy mają przypominać o zniewoleniu grzechem. Z drugiej zaś strony, w niektórych rejonach kraju wierzy się, że łańcuchy wzmacniają rodzinne więzi oraz chronią dom przed kłopotami. Dobre nowiny i radosne wydarzenia symbolizują wieszane na choinkach dzwoneczki. Anioły radośnie umieszczane na drzewkach świątecznych mają opiekować się domem. Sama zaś choinka jest dla chrześcijan symbolem Chrystusa jako źródła życia.

W DZIAŁKOWICZU znajdziemy choinki w doniczkach i sztuczne. Wybór jest spory, a choinkę z doniczki po świętach możemy wysadzić sobie do ogrodu, gdzie będzie rosła i dekorowała nasze otoczenie.

W ofercie sklepu znalazła się sól ICE STOP, która jest doskonałym środkiem antyoblodzeniowym, działającym w dużo niższych temperaturach niż powszechnie stosowana sól drogowa.

Zalety ICE STOP-u:
- skutecznie zwalcza śnieg i lód w temperaturach do - 30°C,
- nie wpływa szkodliwie na rosnące w pobliżu rośliny,
- nie niszczy obuwia,
- nie powoduje urazów delikatnych łap czworonogów (psów, kotów itp.),
- nie niszczy i nie odbarwia kostki brukowej i gresu,
- nie jest tak silnie korozyjny jak sól drogowa.

Sól ICE STOP:A kiedy już ubierzemy świąteczne drzewko i przystroimy nasz dom, znajdziemy się w bajkowej krainie, która przeniesie nas do czasów dzieciństwa, kiedy niecierpliwie czekaliśmy na święta i marzyliśmy o pięknie ubranej choince.

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ w Brodnicy zaprasza. Centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 i w soboty od 8:00-14:00. Zapraszamy!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ życzy wszystkim swoim Klientom, Partnerom i Sympatykom, szczęścia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w pracy zawodowej.

Wesołych Świąt:
reklama

Źródło: Artykuł promocyjny

Centrum Ogrodnicze DZIAŁKOWICZ zaprasza:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama