Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Osiek

niedziela, 10 listopada 2019 r., godz. 12:13  |  Wersja do druku

5 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Osieku odbył się I Turniej Wiedzy Ekologicznej pn. "Dbamy o środowisko w gminie Osiek". W konkursie wzięły udział dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Osieku im. Kawalerów Orderu Uśmiechu oraz Szkoły Podstawowej w Strzygach. Zadaniem uczestników turnieju było rozwiązanie testu o tematyce przyrodniczej i ekologicznej.Na potrzeby konkursu uczniowie zostali podzieleni na następujące kategorie wiekowe:
kategoria I – uczniowie klas I – III szkół podstawowych,
kategoria II – uczniowie klas IV-V szkół podstawowych,
kategoria III – uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych.

Na prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie: Agnieszka Bełcik, Anna Szymańska i Agnieszka Trędowska. Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

kategoria I

1. Tomasz Jaworski (SP Osiek)
2. Blanka Przybylińska (SP Strzygi)
3. Julia Proszkiewicz (SP Osiek)
wyróżnienie: Alicja Popławska (SP Osiek)

kategoria II
1. Piotr Olwert (SP Osiek)
2. Jakub Dąbrowski (SP Strzygi)
3. Wiktoria Dąbrowska (SP Osiek)
wyróżnienie: Wiktoria Wojciechowska (SP Strzygi)

kategoria III
1. Anna Bytner (SP Osiek)
2. Dominika Maćkiewicz (SP Strzygi)
3. Szymon Dąbrowski (SP Strzygi)
wyróżnienie: Zuzanna Chojnacka (SP Osiek)

Laureatom oraz pozostałym uczestnikom turnieju, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci gier planszowych lub puzzli, wręczył wójt gminy Paweł Chudy. Na realizację przedsięwzięcia Gmina Osiek pozyskała środki z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.


reklama

Źródło: SP w Osieku

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej