Zaloguj się | Rejestracja

Jabłonowo Pomorskie

wtorek, 08 października 2019 r., godz. 11:47  |  Wersja do druku

2102 prace spłynęły na skrzynkę pocztową konkursu fotograficznego ogłoszonego przez wojewodę kujawsko-pomorskiego. Uroczyste ogłoszenie nazwisk autorów, którym jury przyznało nagrody rzeczowe oraz wręczenie nagród i prezentacja publikacji odbyły się 7 października. Wśród nagrodzonych znalazł się mieszkaniec gminy Jabłonowo Pomorskie.Tematem konkursu była przyroda województwa kujawsko-pomorskiego. Celem konkursu było wyłonienie najciekawszych fotografii interpretujących temat w sposób nowatorski i kreatywny, a jednocześnie reprezentujący najwyższą jakość techniczną, kompozycyjną oraz artystyczną. Fotografie zwycięzców trafiły do wydanego we współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej albumu pod nazwą "Przyroda 2019".

III miejsce i nagrodę o wartości 1.000 zł – zajął w konkursie Bartosz Rakoczy z Kamienia gmina Jabłonowo Pomorskie.

Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz bardzo wysoko ocenił publikację, która jest pokłosiem konkursu

- To zdecydowanie najlepszy album w historii ich wydawania. 57 laureatów i przeszło 70 fotografii. To jest chluba naszego województwa. Ten album, to coś co rozsławia nasz region na całym świecie, ponieważ trafia on do różnych osób w tym dyplomatów, którzy nas odwiedzają. Bardzo państwu dziękuję i gratuluję - mówił wojewoda.


reklama

Źródło: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama