Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

wtorek, 01 października 2019 r., godz. 09:20  |  Wersja do druku

W niedzielę, 29 września na boisku Orlik w Szczuce odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brodnica Adama Zalewskiego. W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów (łącznie 80 zawodników), którzy dzielnie walczyli do samego końca.W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów (łącznie 80 zawodników):
 • Sumin
 • Przyjemniaczki
 • Start Igliczyzna
 • Iskra Osiek
 • Beztalencia
 • Mocne Głowy
 • Bank Spółdzielczy
 • Athletic Hornets Bartniczka

W składzie każdej drużyny znajdowali się zawodnicy będący mieszkańcami gminy Brodnica. Zespoły piłkarskie, po krótkiej części oficjalnej i odprawie technicznej, przystąpiły do rozgrywek. Nad prawidłowym przebiegiem spotkań piłkarskich czuwali panowie Tomasz Kamiński i Mateusz Kłosowski - animatorzy Orlika w Szczuce. Opiekę medyczną sprawowała pani Jolanta Zembrzycka – Indywidualna Praktyka Pielęgniarska w Brodnicy.

Organizator turnieju Mateusz Kłosowski powiedział nam:

- Jak każdego roku na przełomie września i października z kolegą Tomkiem Kamińskim organizujemy Turniej o Puchar Wójta Gminy Brodnica. Pierwszy turniej rozgrywaliśmy w 2014 roku i jak dotychczas udawało nam się co roku kontynuować tę imprezę. Do tego turnieju zgłosiło się osiem ekip z powiatu brodnickiego, gramy systemem każdy z każdym w dwóch grupach, potem półfinały, mecz o trzecie miejsce i wreszcie finał. Gramy dwa razy po siedem minut. Każda drużyna może posiadać 10 zawodników, na boisku w czasie gry jest pięciu i bramkarz. Do rozegrania mamy 16 meczy, dla pierwszych trzech drużyn sa puchary i piłki. Będzie również poczęstunek. Głównym sponsorem imprezy jest Urząd Gminy Brodnica z panem wójtem Adamem Zalewskim na czele. Wspieramy się tutaj także naszymi wolontariuszami i sponsorami. Zapraszam już na następny turniej, bo to doskonała zabawa.

Mecze odbyły się według wcześniej ustalonego regulaminu rozgrywek i systemu gier. W wyniku sportowej walki w półfinale spotkały się następujące zespoły:
 • Start Igliczyzna
 • Athletic Hornets Sumin
 • Bank Spółdzielczy

W meczu o 3 miejsce Sumin pokonał Bank Spółdzielczy 3:0, a w meczu finałowym Athletic Hornets pokonał zespół Start Igliczyzna 3:1. Drużyny rywalizowały o cenne puchary, a także nagrody rzeczowe ufundowane przez wójta Adama Zalewskiego. Wszyscy zawodnicy w czasie trwania turnieju mogli posilić się pyszną grochówką, dodając sobie sił do dalszej sportowej rywalizacji. Po zakończeniu sportowych zmagań wójt Adam Zalewski pogratulował wszystkim zawodnikom biorącym udział w turnieju. Najlepszym drużynom wręczył dyplomy, puchary oraz piłki.

Wyłoniono najlepszego bramkarza i króla strzelców, którzy również otrzymali nagrody rzeczowe. W podsumowaniu turnieju wójt zaprosił także wszystkich do pamiątkowego zdjęcia i sportowej rywalizacji za rok w cyklicznym już Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brodnica.


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Brodnica:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama