Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brzozie

poniedziałek, 12 sierpnia 2019 r., godz. 08:34  |  Wersja do druku

W sobotę, 10 sierpnia na Orliku w Brzoziu odbył się Amatorski Turniej Par Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar Wójta Gminy Brzozie. Pogoda dopisała, a turniej przebiegał w miłej i sportowej atmosferze. Dzięki licznym sponsorom, oprawa turnieju była zapewniona w sposób perfekcyjny.Organizatorami turnieju byli animatorzy sportu Jarosław Roszkowski i Łukasz Ostrowski, wójt gminy Brzozie Danuta Kędziorska i kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Justyna Nizgorska. Celem imprezy była przede wszystkim popularyzacja piłki siatkowej. Losowanie grup przeprowadzono na Orliku w Brzoziu w dniu 7 sierpnia, a mecze były rozgrywane do dwóch wygranych setów. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a trzy najlepsze zespoły puchary. Była też dodatkowa pula nagród, dzięki hojności sponsorów.

Łukasz Ostrowski, animator sportu powiedział nam: - Mecze rozgrywaliśmy systemem grupowym, każdy z każdym. Pomysł turnieju został zaczerpnięty od animatorów sportu, którzy chcieli rozpowszechnić siatkówkę, bo to sport trochę zaniedbany. Osiem par mieszanych biorących udział w turnieju zapisało się w ciągu dwóch dni, co oznacza, że pomysł się sprawdził. Impreza odbyła się po raz pierwszy i są duże szanse, że nie po raz ostatni. Mamy licznych sponsorów, którzy wyrazili chęć uczestniczenia także w przyszłości.

Kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu w Urzędzie Gminy Brzozie Justyna Nizgorska powiedziała na temat zorganizowanej imprezy : - Dzisiejszy turniej jest amatorski, zgłosiło się do nas osiem drużyn mieszanych. Zespoły są nie tylko z naszej gminy, ale również z całego powiatu brodnickiego. Taki system par mieszanych jest u nas na Orliku zorganizowany po raz pierwszy. Pani wójt ufundowała puchary dla trzech najlepszych drużyn, mamy też licznych sponsorów, a wśród nagród i voucherów są między innymi kwiaty dla każdej z uczestniczek turnieju, bony na pizzę, zabiegi kosmetyczne, to nagrody, które na pewno ucieszą uczestników. Jednym ze sponsorów jest Masarnia Brzozie, która zawsze wspiera różnego typu imprezy lokalne z terenu gminy Brzozie. Otrzymaliśmy więc kiełbaski, a pani Magda z KGW z Wielkiego Głęboczka zgodziła się te kiełbaski grillować. Są one nie tylko dla każdego z uczestników, ale również dla kibiców. Czy impreza będzie kontynuowana, czas pokaże, mamy zamiar zrobić ankietę wśród mieszkańców i zapytać ich o zapotrzebowanie i jednocześnie zainteresowanie imprezami na Orliku.

Puchary w Amatorskim Turniej Par Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar Wójta Gminy Brzozie ufundowała wójt Danuta Kędziorska. W turnieju wystąpiło osiem par mieszanych. Po emocjonujących rozgrywkach, które trwały od godziny 14, aż do godzin wieczornych, wytypowano zwycięzców, którymi zostali:
 • I miejsce Kinga i Andrzej
 • II miejsce Dominika i Michał
 • III miejsce Anita i Mateusz

Turniej przebiegał w miłej i prawdziwie sportowej atmosferze.

Sędzią głównym był Łukasz Ostrowski, któremu pomagał Andrzej Koziorzemski. Opiekę medyczną sprawowała pani Ewa, a pani Magdalena serwowała z grilla pyszne kiełbaski. Podziękowania należą się wszystkim sponsorom oraz wójt Danucie Kędziorskiej za ufundowanie pucharów.

Sponsorzy imprezy:
 • Urząd Gminy Brzozie
 • Pizzeria"Biesiadowo" z Brodnicy
 • Hotel Kalchem z Brzozia
 • Restauracja "Stacja Tama" z Tamy Brodzkiej, Pizzeria "Bosca" z Brodnicy
 • Pizzeria "Da Grasso" z Brodnicy
 • Salon Urody Matrix z Brodnicy
 • Pracownia Urody Magdalena Gajdowska z Brodnicy
 • Kwiaciarnia "Kwiatowy Zakątek" z Brodnicy
 • Studio Florystyczne "KwiaTy i ja" z Brodnicy
 • Kwiaciarnia "Kwiatomania" z Brodnicy
 • Cukiernia Pati z Brodnicy
 • JPhoto Justyna Cieciórska Photography
 • ESCR Escape Room z Brodnicy
 • Masarnia Brzozie
 • Basia i Paweł Mikołajczakreklama

Źródło: Justyna Nizgorska

Amatorski Turniej Par Mieszanych w Piłkę Siatkową o Puchar Wójta Gminy Brzozie/fot. nadesłane/fot. nadesłane i własne:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama