Zaloguj się | Rejestracja

GOK w Górznie

sobota, 10 sierpnia 2019 r., godz. 11:25  |  Wersja do druku

GOK w Górznie realizował w tym roku kolejny projekt "Lata w teatrze", tym razem wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lidzbarku. Zwieńczeniem tegorocznej edycji był spektakl finałowy, który odbył się w piątek, 9 sierpnia przy górznieńskim Rynku. W projekcie brało udział 40 uczestników, było 6 prowadzących, 3 pedagogów i 6 bloków zajęciowych.W tym roku razem z uczestnikami Lata w teatrze zajmowano się tematem dorosłości. Praca polegała na gromadzeniu materiału związanego z tematem i przekładaniu ich na formy performatywne, w tym interaktywne, zapraszające do udziału innych uczestników. Czy muszę dorosnąć? Jak wygląda dorastanie? Co mnie czeka? Czy jest jakiś kierunek? Na te pytania próbowali znaleźć odpowiedź uczestnicy 14-dniowych warsztatów. Było wiele przemyśleń, a wszystko głebokie i emocjonalne.

Finałowy spektakl, który zgromadził liczną rzeszę mieszkańców i turystów, rozpoczął się w piątek, 9 sierpnia o godzinie 19:00, przy górznieńskim Rynku. Było wiele emocji, zarówno ze strony aktorów, jak i publiczności, która długo biła gorące brawa. Z pełną odpowiedzialnością można stwierdzić, że finałowe spektakle są coraz lepsze, a ich wysoki poziom zaskakuje. Przydałoby się tylko zaprezentować je szerzej i pokazać innym ośrodkom, jak to się robi.

W tegorocznym projekcie, który realizowany był wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lidzbarku, brało udział 40 uczestników. Wspólnie z dziećmi i młodzieżą pracowali: Anna Wasielewska, Joanna Płóciennik, Daria Szczecińska, Adam Gąsecki, Dorota Smoktunowicz, Paulina Brzozowska, Ewelina Falba, a nad całością czuwała Agnieszka Drelich-Magdziak. Spektakl "okrasił" przemową i przedstawił uczestników programu dyrektor GOK-u w Górznie Krzysztof Magdziak.


reklama

Lato w teatrze Górzno 2019 - spektakl finałowy:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama