Zaloguj się | Rejestracja

Policja w Brodnicy informuje

wtorek, 14 maja 2019 r., godz. 11:44  |  Wersja do druku

Na jeziorze Popek odbyły się VII Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Do zawodów stanęło 16 policjantów, a podczas zawodów obowiązywały reguły amatorskiego sportu wędkarskiego. Policjanci łącznie złowili 64 szczupaki i wszystkie ryby powróciły do jeziora.Brodniccy funkcjonariusze, spotkali się w minioną sobotę, 11 maja nad jeziorem Popek, aby wziąć udział w rywalizacji w VII Spinningowych Zawodach Wędkarskich o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Brodnicy. Zawody rozpoczęły się o świcie i trwały przez 6 godzin. W samo południe sędzia główny Rytka Marek zakończył bój policjantów o największą rybę. Podczas zawodów obowiązywały reguły amatorskiego sportu wędkarskiego.

Pierwsze miejsce zajął kom. Krzysztof Miłek, zaraz za nim na podium znalazł się st.post. Łukasz Kowalski, a trzecie miejsce przypadło asp.szt. Krzysztofowi Cichewiczowi. Nagrodę dodatkową za największego okonia zdobył asp.szt. Gabriel Żurawski, a największego szczupaka złowił asp.szt. Tomasz Wasielewski.

Policjanci łącznie złowili 64 szczupaki i wszystkie ryby powróciły do jeziora. Zwycięzcom zawodów w imieniu komendanta powiatowego Policji w Brodnicy nagrody wręczył I zastępca komendanta powiatowego Policji w Brodnicy podinsp. Krzysztof Grugiel. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki w postaci sprzętu wędkarskiego. Za pomoc w organizacji zawodów, serdeczne podziękowania należą się staroście brodnickiemu, burmistrzowi Brodnicy, urzędom gmin Brzozie, Zbiczno, i Bobrowo, NSZZ Policjantów, sekcji IPA Brodnica, właścicielom jeziora Kazimierzowi i Mirosławowi Łęgowskim, sędziemu zawodów Markowi Rytka i wszystkim, którzy dołożyli starań, aby zawody te odbyły się we wspaniałej, sportowej atmosferze.


reklama

Źródło: asp.szt. Agnieszka Łukaszewska oficer prasowy KPP Brodnica

VII Spinningowe Zawody Wędkarskie o Puchar Komendanta Powiatowego Policji/fot. nadesłane:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama