Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Bobrowo

piątek, 10 maja 2019 r., godz. 10:44  |  Wersja do druku

3 maja br. w parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Grzybnie obchodzono święto patrona strażaków – św. Floriana. W uroczystości brali udział druhowie z jednostek OSP Grzybno, OSP Drużyny oraz OSP Kruszyny Szlacheckie, a także zaproszeni goście.Wśród zaproszonych gości byli: wójt Gminy Bobrowo Paweł Klonowski, przewodniczący Rady Gminy Ryszard Włodarczyk oraz panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Grzybnie i Drużynach. Wśród zaproszonych gości był również proboszcz parafii i zarazem kapelan strażaków z Gminy Bobrowo ks. kan. Jarosław Janowski, który przewodniczył w obrzędzie mszy św. i wygłosił homilię do strażaków. Wśród osób uczestniczących byli również sympatycy i przyjaciele strażaków. Po uroczystej mszy zaproszeni gości oraz druhowie udali się na poczęstunek zorganizowany w świetlicy wiejskiej w Drużynach.

4 maja br. w Warszawie odbyły się obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka. Dwóch druhów z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Grzybnie Tomasz Mielnik oraz Kamil Muzalewski reprezentowali swoją jednostkę, a zarazem gminę i powiat, a także byli członkami kompanii reprezentacyjnej województwa kujawsko-pomorskiego w stolicy.

Obchody Międzynarodowego Dnia Strażaka:
reklama

Źródło: UG Bobrowo

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama