Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Świedziebnia

wtorek, 07 maja 2019 r., godz. 10:53  |  Wersja do druku

W świetlicy wiejskiej w Janowie, w dniu 30 maja o godzinie 9:00 odbędzie się dziewiąta edycja Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Obcojęzycznej dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Konkurs jest współfinansowany ze środków Powiatu Brodnickiego.W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych powiatu brodnickiego i każdą szkołę reprezentuje maksymalnie 4 uczniów (w grupie wiekowej 0-VI). Uczniowie szkół podstawowych będą oceniani w dwóch kategoriach wiekowych: kl.0- III i kl. IV - VI w języku angielskim. W konkursie mogą brać udział uczniowie gimnazjów powiatu brodnickiego oraz klas VII i VIII szkół podstawowych. Każdą szkołę w tej grupie wiekowej reprezentuje maksymalnie 2 uczniów (uczniowie mogą recytować wiersze w języku niemieckim, rosyjskim lub francuskim). Tematyka i zakres materiału jest dowolny.

Cele konkursu:
  • rozwijanie zdolności uczniów i ich kompetencji językowych
  • popularyzacja języków obcych
  • zwiększenie motywacji do uczenia się języków obcych
  • integracja uczniów interesujących się językami obcymi

Kryteria oceny: wybór utworu adekwatnego do wieku wykonawcy, opanowanie pamięciowe utworu, interpretacja, wymowa i dykcja, ogólny wyraz artystyczny.

Uczniów do konkursu należy zgłosić do dnia 27 maja 2019 r. wysyłając kartę zgłoszenia na adres: Szkoła Podstawowa w Janowie Janowo 145a 87-335 Świedziebnia lub e-mailem na adres: prykhodko-n©o2.pl lub aszcz1©gazeta.plreklama

Źródło: SP w Janowie

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama