Zaloguj się | Rejestracja

GOK w Górznie

niedziela, 05 maja 2019 r., godz. 09:32  |  Wersja do druku

W sobotę, 4 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Górznie na muzycznej scenie zagościł Dawid Kartaszewicz - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie, aktor Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, psycholog, aktor i wokalista.- Długo się zastanawialiśmy, co możemy Państwu zaproponować. Postanowiliśmy, że to będzie coś lekkiego, łatwego, przyjemnego, takiego majowego. Przyjechał do nas artysta, o którym mówi się, że leczy strapione dusze, uwalnia uśpione emocje, a to dzięki temu, że jest i aktorem i wokalistą, psychologiem i człowiekiem - tak przedstawił swojego gościa dyrektor Górznieńskiego Ośrodka Kultury Krzysztof Magdziak.

Znany z ról telewizyjnych Daniela Rosiaka w "Barwach szczęścia", Kobry w "Czasie honoru", Grzesia w "Przyjaciółkach", Dawid Kartaszewicz zagościł na scenie górznieńskiego GOK-u w sobotę, 4 maja. Połączenie jego trzech profesji: psychologa, aktora i wokalisty daje na scenie mieszankę wybuchową, o czym można było się przekonać w trakcie występu.

Jak sam o sobie mówi - muzyka, oprócz teatru i filmu, jest trzecim wierzchołkiem jego zawodowego trójkąta. Dawid Kartaszewicz jest aktorem śpiewającym, pisze również teksty do piosenek i marzy mu się nagranie płyty.


reklama

Muzyczna Majówka w Górznie:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama