Zaloguj się | Rejestracja

Salony STELA-MAR zapraszają

poniedziałek, 13 maja 2019 r., godz. 07:48  |  Wersja do druku

Dobry prezent na komunię musi mieć określone cechy. Powinien dziecko aktywizować, to znaczy zachęcać je do aktywności, najlepiej na świeżym powietrzu. Powinien być też praktyczny i sprawić dziecku wiele radości. Wszystkie te cechy spełnia rower - pierwszy dorosły jednoślad w życiu młodego człowieka. To też nieustający hit na liście pożądanych prezentów.Prezent na komunię powinien być wyjątkowy. To nie to samo, co prezent na urodziny i dlatego wybór może być nie lada problemem. Dziś, w erze komputerów i pędzącej technologii, medalik wydaje się prezentem przestarzałym. Warto jednak taki medalik podarować dziecku wraz z innym prezentem, np. rowerem. Po medaliku pozostanie mu pamiątka na długie lata, a po rowerze wiele godzin dobrej zabawy. Rower to nadal jeden z najczęściej wybieranych prezentów komunijnych.

Idąc na łatwiznę zawsze możemy dać kopertę, ale czy to nie jest zbyt proste i banalne? Nieustającym komunijnym hitem jest tablet, smartwatch czy konsola do gier. Ale w dobie rozwijających się technologii nie możemy zapominać o sporcie. Dzieci powinny uprawiać sporty i przebywać na powietrzu, najlepiej z całą rodziną. Tymczasem prawie nałogowo spędzają godziny z tabletem, czy smartfonem. A przecież nie zapewnią one zdrowia i dobrego samopoczucia, a wręcz przeciwnie.

Od wielu lat na liście oczekiwań króluje rower, który jest często pierwszym dorosłym jednośladem w życiu młodego człowieka. Tym istotniejsze jest właściwe dobranie roweru - zarówno do potrzeb jak i możliwości fizycznych dziecka, tak aby jazda na nim była przyjemnością i zabawą. Obecnie rowery dziecięce coraz częściej są oferowane w wersji dla chłopców i dla dziewczynek. Obie wersje różni konstrukcja ramy oraz kolorystyka. Modeli rowerów dla dzieci jest tyle, co dla dorosłych. Można wybierać wśród typów przeznaczonych do jazdy w terenie (rowery górskie), w mieście (rowery miejskie) czy typów mieszanych (rowery trekkingowe i crossowe). Również wzornictwo jest dziś niezwykle bogate.

Jeśli chcesz być ulubionym wujkiem lub ciocią, spełniając marzenia malucha, zaangażuj dziecko i rodziców w zakup roweru. Dziecko ma swoje oczekiwania, warto ich wysłuchać. Rodzice znają jego potrzeby. Wspólna wyprawa do sklepu rowerowego pozwoli nie tylko idealnie dopasować model i wielkość roweru, ale także jego kolor i ewentualne dodatki. Podsumowując - dobry prezent powinien być praktyczny i czemuś służyć, a taki aktywizujący dziecko i to wspólnie z rodziną, to prezent najlepszy. Warto więc odwiedzić sklepy, które w swojej ofercie posiadają dużą gamę rowerów, akcesoria i stroje rowerowe.

Salony STELA-MAR w Brodnicy znajdują się w centrum miasta przy ulicach: Farnej 4, Mostowej 8 i Kopernika 7.

W Brodnicy firma rozpoczęła działalność rod roku 1994. Początkowo w tym mieście funkcjonował tylko jeden sklep przy ulicy Farnej. Kolejny sklep powstał przy ulicy Mostowej, a najnowszy salon sportowy, funkcjonuje od kwietnia 2014 roku przy ulicy Kopernika.

Działalność rozpoczęto od sprzedaży rowerów, ogumienia, części i akcesoriów rowerowych, stopniową zwiększając ofertę o akcesoria sportowe i turystyczne. Od kilku lat oferta sportowa rozszerzona została o stroje, obuwie i akcesoria piłkarskie.

Sklepy oferują dużą gamę rowerów, akcesoria i stroje rowerowe. Personel sklepów jest dobrze wykwalifikowany i potrafi doradzić klientom, którzy chcą dokonać zakupu. Wysokość ramy, opony, osprzęt rowerowy, to rzeczy niezmiernie istotne przy doborze roweru. Należy je dobrać do indywidualnych potrzeb, jak również rodzaj roweru, w zależności od dróg, jakimi będziemy się poruszać.

Przy zakupie nowego roweru każdy klient może liczyć na fachową obsługę i doradztwo. Personel sklepu stara się dopasować rower do indywidualnych potrzeb klienta i dba o to, by wyszedł on ze sklepu zadowolony. Rower bowiem nie tylko musi podobać się wizualnie, musi także być dostosowany do potrzeb osoby dokonującej zakupów. Ważne jest bowiem, jak daleko zamierzamy jeździć rowerem i po jakim terenie. Dokonując zakupu możemy spokojnie oddać się w ręce obsługi, która po zebraniu wywiadu od klienta, wybierze odpowiedni model i doradzi zakup. STELA-MAR to również serwis, w którym można dokonać przeglądu i napraw. Pozwoli to na uniknięcie niemiłych niespodzianek podczas użytkowania. Zapraszamy!

Źródło: Artykuł promocyjny

STELA-MAR zaprasza i poleca - salon przy ulicy Kopernika:STELA-MAR zaprasza i poleca - salon przy ulicy Farnej:STELA-MAR zaprasza i poleca - salon przy ulicy Mostowej:Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama