Zaloguj się | Rejestracja

Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE

niedziela, 18 lutego 2018 r., godz. 12:31  |  przeczytaj więcej
W Szkole Podstawowej w Świedziebni odbyła się zabawa choinkowa dla całej społeczności szkolnej. Przybyłe na zabawę elfy wraz z Mikołajem rozdawały paczki. Maluchy z oddziału przedszkolnego również miały swoją zabawę.
piątek, 16 lutego 2018 r., godz. 14:47  |  przeczytaj więcej
Każda osoba, która ukończyła 60 rok życia może otrzymać Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta upoważnia do zniżek w ponad 1100 punktach w całej Polsce. Sanatoria i uzdrowiska, kawiarnie i restauracje, hotele, instytucje kultury, oraz wiele punktów usługowych przygotowało dla jej posiadaczy specjalne rabaty.
piątek, 16 lutego 2018 r., godz. 14:04  |  przeczytaj więcej
"Razem w Europie. Jeden cel!" – to motto konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży. Spośród 3000 wniosków komisja wybrała 10 projektów z wymiany pozaszkolnej i 10 z wymiany szkolnej. Wśród nich jest projekt realizowany przez Brodnicki Dom Kultury i Grupę "Schatzinsel" z Berlina, z którą BDK współpracuje od 2004 roku, realizując wspólnie projekty artystyczne w Polsce i w Niemczech.
piątek, 16 lutego 2018 r., godz. 09:20  |  przeczytaj więcej
Młodzieżowe Centrum Kariery w Brodnicy od listopada 2017r. realizuje projekt "Od szkolenia do zatrudnienia - YEI". Bierze w nim udział dwadzieścia osób biernych zawodowo w wieku 18-24 z powiatu brodnickiego, które nie uczestniczą w kształceniu i szkoleniu, a ich status społeczny, jak również brak kwalifikacji zawodowych utrudniają skuteczne wejście na rynek pracy.
czwartek, 15 lutego 2018 r., godz. 11:37  |  przeczytaj więcej
Władze w mieście i gminie Jabłonowo Pomorskie dążą do wprowadzenia jednolitego systemu oznakowania budynków. Mając na uwadze koszty związane z nabyciem tabliczek z numerem porządkowym nieruchomości, podjęto decyzję o ich dofinansowaniu dla właścicieli nieruchomości położonych na terenie Miasta i Gminy Jabłonowo Pomorskie.
czwartek, 15 lutego 2018 r., godz. 10:40  |  przeczytaj więcej
W czwartek, 15 lutego mija termin składania propozycji projektów planowanych do realizacji w ramach Brodnickiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. To proces, który umożliwia mieszkańcom dyskusję i bezpośredni wpływ na decyzje o przeznaczeniu części budżetu publicznego na przedsięwzięcia zgłoszone bezpośrednio przez obywateli. Dlaczego mieszkańcy mieliby decydować o wydatkach z budżetu miasta czy gminy wiejskiej? Odpowiedź jest prosta ‒ dlatego, że to ich własne pieniądze.
czwartek, 15 lutego 2018 r., godz. 09:51  |  przeczytaj więcej
1 lutego uczniowie z klasy czwartej i piątej oraz kilkoro szóstoklasistów ze Szkoły Podstawowej w Gortatowie uczestniczyło w wycieczce do Torunia. Najpierw uczniowie spędzili czas na lodowisku, gdzie szlifowali swoją umiejętność jazdy na łyżwach, a następnie obejrzeli film pt. "Cudowny chłopak" - porywającą opowieść o tym, że niełatwo być innym.
Idź do strony   <<        >>  

polecamy firmy/usługi

dzialkowicz.jpg
Zmieniająca kolor doniczka! Zapraszamy do Centrum Ogrodniczego DZIAŁKOWICZ przy ulicy Generała W.Sikorskiego 8 w Brodnicy.

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

MROWKA.jpg
Market Budowlany Mrówka to sposób na udany i niezbyt uciążliwy remont w Twoim domu. U nas znajdziesz wszystko, w atrakcyjnych cenach. Przyjdź i sprawdź. Przy zakupach od 500 zł - transport w obrębie 10 km gratis. Market Mrówka - budujące pomysły, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7-20, w niedzielę 10-18. Trasa Brodnica-Toruń, Szabda 104.

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama