WiadomośćAGRO-BIS w Brodnicy zaprasza
(Kategoria: Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
środa, 27 lipca 2022 r., godz. 10:53

Nowa oferta w AGRO-BISIE
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGRO-BIS w Brodnicy to profesjonalna obsługa i podejście, a także ogromna oferta dla firm usługowych oraz klientów indywidualnych. Działa na rynku od 25 lat i oferuje artykuły na każdą kieszeń, zarówno marek znanych na rynku, jak również nowych producentów wychodzących z ofertą. Teraz rozszerzył swoja ofertę o automatykę ciśnieniową i podciśnieniową firmy PNEUMAT.Firma AGRO-BIS powstała w 1996 roku. Na początku działalności założeniem firmy było zaopatrywanie rolników w części do ciągników i maszyn rolniczych. Z czasem rynek wymógł rozszerzenie oferty i w tej chwili firma zaopatruje także branżę przemysłową i budownictwo. Fachowa obsługa i szeroka gama produktów, charakteryzuje profesjonalizm firmy w podejściu do klienta. AGRO-BIS feruje sprzęt i materiały w różnych przedziałach cenowych dostępne dla każdego.

AGRO-BIS posiada w sprzedaży ogromny wybór systemów połączeń śrubowych, w magazynie jest ich 26 tysięcy rodzajów. Wykonywana jest naprawa przewodów klimatyzacyjnych od kombajnów do samochodów dostawczych, jak również do wspomagania układów kierowniczych. Naprawiane są przewody hamulcowe, w sprzedaży jest także cały asortyment olejów hydraulicznych i silnikowych. Części, których nie ma w magazynie, są przeważnie sprowadzane następnego dnia, choć w związku z sytuacją w kraju ten termin może się w chwili obecnej przedłużyć.

Firma stara się, aby urządzenia, które sprzedaje posiadały serwis na wysokim poziomie. Wykonywane są wszelkiego rodzaju zawiesia linowe, liny holownicze, w sprzedaży jest sprzęt spawalniczy wysokiej jakości, dla klienta o różnych wymaganiach cenowych. W ofercie jest ogromna ilość pozycji, a to co wyróżnia firmę od innych to profesjonalne doradztwo. Jest duży wybór szyb do ciągników, istnieje możliwość zamówienia każdego rodzaju i wymiaru. Czas oczekiwania jest krótki, a wybór ogromny. AGRO-BIS posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp, kształtek i końcówek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. Cały czas poszerzana jest oferta wykonywania zawiesi linowych, cięgieł, linek sprzęgłowych, linek hamulcowych i przewodów do klimatyzacji.

Pojawiła się nowa oferta firmy PNEUMAT, z którą AGRO-BIS podpisał umowę. PNEUMAT od 2003 pracuje w oparciu o standardy ISO 9001:2015 i współpracuje z jednostką certyfikującą TUV Rheinland. Ich produkty otrzymują prestiżowe wyróżnienia branżowe, a spółka doceniana jest przez środowiska biznesowe. Pneumat System od ponad czterdziestu lat rozwija się i wdraża nowoczesne rozwiązania technologiczne. Chcą być niekwestionowanym liderem w zakresie sprzedaży i obsługi posprzedażnej elementów automatyki ciśnieniowej i podciśnieniowej. Ponieważ wiele firm z Brodnicy miało już kontakt z produktami tej firmy, AGRO-BIS postanowił wprowadzić je u siebie. Teraz dużo rzeczy będzie dostępnych na miejscu, a te niestandardowe będą szybko sprowadzane. Oferta jest głównie skierowana do firm produkcyjnych w Brodnicy.

W sklepie znajdziemy różne narzędzia elektryczne dla profesjonalistów i firm w branży instalacyjnej, montażowej, stolarstwa, dekarstwa, budownictwa i dla firm świadczących kompleksowe usługi remontowe. Oczywiście jest też cała gama elektronarzędzi dla majsterkowicza do pracy w domu i warsztacie. Trzeba wywiercić otwory, ciąć lub szlifować różnego rodzaju powierzchnie? Znajdziemy tu ofertę ofertę wiertarek, wkrętarek, szlifierek i pilarek różnych typów.

Rynek wymusza coraz większą ilość asortymentu, stąd cały czas dbałość o to, aby rozbudowywać swoją ofertę. Jest w niej ponad 46 tysięcy pozycji i cały czas liczba ta wzrasta. Do dyspozycji klientów jest duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów. AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A. Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30 (od 1 listopada do 15 marca), w soboty od 7:30-13:00.

Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza:


Źródło: Powiat Brodnicki - Brodnica > Portal mieszkańców
( http://www.powiatbrodnicki.pl/news.php?extend.15148 )