WiadomośćGmina Brodnica
(Kategoria: Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
wtorek, 13 października 2020 r., godz. 06:01

Spotkanie kół gospodyń wiejskich
7 października 2020 r. w Urzędzie Gminy Brodnica odbyło się spotkanie wójta gminy Brodnica Adama Zalewskiego z przewodniczącymi kół gospodyń wiejskich z terenu gminy Brodnica. Spotkanie to było także okazją do podziękowań za blisko trzyletnią pracę przewodniczącej Gminnej Rady Kobiet w gminie Brodnica.W spotkaniu brali udział także: w imieniu nieobecnych przewodniczących KGW – wytypowane członkinie kół, przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet, honorowa przewodnicząca Gminnej Rady Kobiet, sekretarz gminy Brodnica, pracownicy Referatu Oświaty, Kultury, Sportu i Zdrowia. Na spotkaniu omawiano m.in. bieżące sprawy kół w kontekście wykonania tegorocznego budżetu, założenia do planu budżetu na rok 2021.

Wójt Adam Zalewski, w trosce o zdrowie pań, przypomniał o zachowaniu zasad bezpieczeństwa w związku z trwającą pandemią koronawirusa i prosił o ich przestrzeganie i stosowanie celem uniknięcia problemów zdrowotnych oraz zminimalizowania ilości chorych, szczególnie w okresie kiedy rozpoczął się okres grypowy.

Spotkanie to było także okazją do podziękowań za blisko trzyletnią pracę przewodniczącej Gminnej Rady Kobiet w gminie Brodnica – pani Elżbiecie Sosińskiej, która zrezygnowała z pełnienia tej funkcji. Na zakończenie spotkania panie we własnym gronie wybrały nową przewodniczącą Gminnej Rady Kobiet w gminie Brodnica, którą została pani Karolina Iwańska z Nowego Dworu.


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica, Jolanta Tomella kierownik OKSZ
Źródło: Powiat Brodnicki - Brodnica > Portal mieszkańców
( http://www.powiatbrodnicki.pl/news.php?extend.12645 )