WiadomośćGmina Brzozie
(Kategoria: Powiat Brodnicki · Brodnica - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
środa, 30 września 2020 r., godz. 10:11

Spotkanie kół gospodyń wiejskich gminy Brzozie
W świetlicy wiejskiej w Brzoziu odbyło się VII Spotkanie Integracyjne Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy Brzozie. Na spotkaniu przedstawiono sprawozdanie z działalności kół, była prelekcja i pyszny poczęstunek.Przewodnicząca Gminnej Rady KGW Małgorzata Smoczyńska pisze:

W świetlicy wiejskiej w Brzoziu odbyło się VII Spotkanie Integracyjne Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie gminy Brzozie. Na spotkanie wszystkie koła zaprosiła przewodnicząca Gminnej Rady KGW – Małgorzata Smoczyńska. Podczas spotkania przewodnicząca przedstawiła sprawozdanie z działalności kół oraz podziękowała Paniom za zaangażowanie i udział w akcji szycia maseczek dla mieszkańców gminy Brzozie.

Wśród zaproszonych gości obecne były przewodnicząca Regionalnej Rady KGW w Toruniu Pani Danuta Grzyb, Wójt Gminy Brzozie Pani Danuta Kędziorska-Cieszyńska oraz Przewodnicząca Rady Gminy Brzozie Pani Maria Florkiewicz. Wszyscy obecni na spotkaniu mieli możliwość wysłuchać prelekcji pt. "O kobiecie prawie wszystko - historia kobiet polskich na przestrzeni wieków", którą zaprezentowała Pani Danuta Grzyb. Impreza odbyła się przy poczęstunku przygotowanym przez panie z KGW Brzozie oraz przy wsparciu Pań z pozostałych KGW.

Kolejne spotkanie za rok, tym razem gospodarzem będzie Koło Gospodyń w Jajkowie.reklama

Źródło: Małgorzata Smoczyńska

VII Spotkanie Integracyjne Kół Gospodyń Wiejskich/fot. nadesłane:
Źródło: Powiat Brodnicki - Brodnica > Portal mieszkańców
( http://www.powiatbrodnicki.pl/news.php?extend.12596 )