Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Osiek

sobota, 09 marca 2019 r., godz. 14:24  |  Wersja do druku

W dniach 3 i 4 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Osieku odbędzie się III Powiatowy Konkurs Recytatorski "Samochwała". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu brodnickiego, a jego celem jest między innymi popularyzacja twórczości pisarzy polskich piszących dla dzieci.Konkurs podzielony jest na trzy kategorie wiekowe:
  • klasy 0-III
  • klasy IV-V
  • klasy VI-VIII

Oceny uczniów dokona trzyosobowe jury, które będzie brało pod uwagę dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, interpretację tekstu i ogólny wyraz artystyczny.
Celem konkursu jest:
  • popularyzacja twórczości pisarzy polskich piszących dla dzieci
  • rozwijanie zdolności recytatorskich
  • zainteresowanie uczniów poezją i prozą
  • zachęcanie do prezentowania siebie
  • rozwijanie umiejętności deklamacji i doskonalenie dykcji
  • wdrażanie do rywalizacji w przyjaznej atmosferze
  • integracja uczniów z różnych środowisk

O chęci udziału w konkursie należy poinformować do dnia 28 marca 2019 roku na adres: Gminny Ośrodek Kultury 87-340 Osiek, e-mail: jan-sadowski4©wp.pl
tel. 506 091 926.

Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe i dyplomy, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.


reklama

Źródło: UG Osiek

III Powiatowy Konkurs Recytatorski "Samochwała". :


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama