Zaloguj się | Rejestracja

CKZiU w Brodnicy informuje

piątek, 08 lutego 2019 r., godz. 08:23  |  Wersja do druku

Grupa uczniów Technikum Informatycznego z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Brodnicy w niedzielę, 10 lutego wylatuje do Portugalii na trzytygodniowy staż zawodowy. Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego od trzech lat realizuje projekty staży zagranicznych dla uczniów techników.W efekcie przygotowania do wyjazdu i pobytu za granicą uczniowie zwiększają swoje kompetencje w zakresie posługiwania się językiem angielskim, zdobywają unikalne doświadczenia pracy w międzynarodowych zespołach, podnoszą kompetencje społeczne, a także otrzymują dokument Europass Mobilność, zawierający informacje na temat wiedzy i kwalifikacji nabytych w innym kraju europejskim, a więc ważny dla osób starających się o pracę.

We wrześniu 2018 r. CKZiU w Brodnicy przystąpiło do realizacji trzeciego już projektu Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój o nazwie Praktyka najlepszą nauką ! - europejskie staże zawodowe. Projekt jest finansowany w 100 % ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWER). Jest on skierowany do 66 uczniów CKZiU w wieku 16-18 lat, kształcących się w zawodach: technik informatyk, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik logistyk, technik mechatronik.

10 lutego br. grupa uczniów Technikum Informatycznego, pod opieką anglisty Marka Betlejewskiego, wylatuje na staż do Portugalii. Natomiast z Hiszpanii powracają uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.


reklama

Źródło: Barbara Stefańska

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama