Zaloguj się | Rejestracja

Policja w Brodnicy informuje

środa, 06 lutego 2019 r., godz. 10:32  |  Wersja do druku

We wtorek, 5 lutego w Komendzie Powiatowej Policji w Brodnicy odbyła się odprawa służbowa podsumowująca pracę brodnickich policjantów w 2018 roku. W odprawie uczestniczył pierwszy zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, kierownictwo brodnickiej jednostki, policjanci i pracownicy cywilni Policji. Podczas spotkania omówiono wyniki pracy brodnickich policjantów za rok 2018.Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od złożenia meldunku pierwszemu zastępcy komendanta wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy przez naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego kom. Krzysztofa Miłka. Podczas odprawy komendant powiatowy Policji w Brodnicy podinsp. Tomasz Skoneczka podsumował pracę policjantów pionu kryminalnego i prewencji w roku 2018. Omówił zadania jakie funkcjonariusze mieli do realizacji w minionym roku oraz przedstawił najważniejsze zadania na bieżący rok.

Komendant Skoneczka podziękował władzom miasta i powiatu za współpracę i wsparcie, jakie otrzymują brodniccy policjanci, podziękował również swoim policjantom oraz pracownikom komendy za dobrą pracę. Do podziękowań dla policjantów, przyłączyli się również zaproszeni na tę uroczystość goście. Głos zabrał także pierwszy zastępca komendanta wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Mirosław Elszkowski, który przedstawił zagadnienia będące priorytetami dla Policji w bieżącym roku. Komendant odniósł się również do wyników osiągniętych przez policjantów, dziękując im za wkład i zaangażowanie.


reklama

Źródło: mł.asp. Magda Dobrzyńska w zastępstwie oficera prasowego

Policjanci podsumowali rok 2018/fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama