Zaloguj się | Rejestracja

Jabłonowo Pomorskie

wtorek, 05 lutego 2019 r., godz. 07:06  |  Wersja do druku

W Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim wystawiono musical "Otwórz" wyreżyserowany przez Justynę Prajs, w oparciu o jej autorski scenariusz. Dochód z biletów przeznaczony był na pomoc rodzinie Państwa Wiśniewskich z Lembarga, która 15 stycznia br., w wyniku pożaru straciła cały swój dobytek.Współautorką spektaklu była Anna Berent, która zajęła się kierownictwem muzycznym i multimediami. Autorem zdjęć i filmów, które zostały wykorzystane w przedstawieniu był Marcin Kurkus, scenografię wykonali Marcin Olszewski i Bogusław Uniatowski, a o nagłośnienie i oświetlenie zadbała firma Victoria Sound. Musical "Otwórz" opowiadał o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia i zgiełku, który temu towarzyszy. O tym jak my – ludzie - pogubiliśmy się w świecie pieniędzy, kariery i internetu. Poruszał też niezwykle ważną kwestię uchodźców, uciekających z krajów, w których toczy się wojna. Musical wzruszał, budził nadzieję i przywracał wiarę w ludzi, którzy są silni umiejętnością przepraszania.

W musicalu wystąpili: Agata Berent, Wiktoria Cymańska, Sebastian Domański, Julia Goryńska, Mateusz Goryński, Miłosz Głowacki, Zuzanna Grodzka, Jakub Iwański, Alicja Karbownik, Zuzanna Karczewska, Radosław Koprowski, Karol Małkowski, Sebastian Małkowski, Joanna Molenda, Alicja Monczkowska, Julia Musiał, Paweł Nowak, Julia Strzelecka, Weronika Strzelecka, Iwona Wieczorek. Dochód z biletów na musical przeznaczony był na pomoc rodzinie Państwa Wiśniewskich z Lembarga, która 15 stycznia br., w wyniku pożaru straciła cały swój dobytek. Państwo Wiśniewscy wraz z 4 dzieci (Asia 25 lat, Sylwia 24 lata, Emil 19 lat i Ania 18 lat) zostali bez dachu nad głową. Stracili wszystko, o co zabiegali przez całe życie.


reklama

Źródło: jablonowopomorskie.pl

Musical "Otwórz"/fot. Iga Czepkowska:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Na pograniczu trzech województw: mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, nieopodal Brodnicy znajduje się malownicza kraina lasów, pagórków, jezior i łąk, ostoja ciszy i pięknej niezniszczonej przyrody. To Górznieńsko-Lidzbarski Park Krajobrazowy, a w nim Ośrodek Edukacji Ekologicznej WILGA w Górznie, ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65, +48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama