Miasto i Gmina Górzno

piątek, 14 grudnia 2018 r., godz. 10:21  |  Wersja do druku

W Górznie odbyło się rozstrzygnięcie eliminacji gminnych do ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Zapobiegajmy pożarom”, którego organizatorem jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

11 grudnia odbyło się rozstrzygnięcie eliminacji gminnych do ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Zapobiegajmy pożarom”, którego organizatorem jest Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej. Tematyką konkursu był m.in. udział jednostek straży pożarnych w akcjach ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk czy zawodach. W konkursie wzięło udział 61 prac w różnych kategoriach wiekowych. Nagrody ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Górzno Tomasz Kinicki oraz Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP Górzno.

Komisja postanowiła nagrodzić następujące prace w poszczególnych kategoriach wiekowych, które jednocześnie zostały zakwalifikowane na eliminacje powiatowe w Brodnicy:

Kategoria Przedszkola

Patrycja Domagalska lat 13 kl. 7a - Zespół Szkół w Górznie
Dominika Ślesińska lat 13 kl. 7a - Zespół Szkół w Górznie
Daniel Zaleśkiewicz lat 13 kl. 7a - Zespół Szkół w Górznie

Laureatom życzymy powodzenia w kolejnych etapach eliminacji.

Źródło: gorzno.pl