Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Brodnica

piątek, 09 listopada 2018 r., godz. 10:03  |  Wersja do druku

W połowie października w Szkole Podstawowej im. Królewny Anny Wazówny w Gorczenicy odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Na uroczystość przybyli rodzice, zaproszeni goście oraz koledzy i koleżanki z klasy drugiej.Zaproszonych na uroczystość gości powitała dyrektor Elżbieta Krajnik. Był to bardzo ważny dzień dla wszystkich pierwszaków. Uczniowie zaprezentowali w tym dniu program artystyczny, wykazali się wiedzą dotyczącą szkoły oraz naszego kraju. Prezentem dla pierwszoklasistów była wystawiona bajka ” Koziołek Matołek w Gorczenicy”, którą przedstawiła klasa druga.

Po zakończonej części artystycznej, uczniowie uroczyście ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrektor Elżbieta Krajnik dokonała symbolicznego pasowania na ucznia. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, które wręczył Wójt Gminy Brodnica Edward Łukaszewski, a także obdarował dzieci słodkościami i złożył życzenia uczniom i rodzicom.

Dyrektor szkoły przekazała klasie pod opiekę kwiat doniczkowy i życzyła pierwszoklasistom, aby wytrwale dążyli do swojego celu i odnosili liczne sukcesy pod kierunkiem nauczycieli i rodziców. Rada Rodziców ufundowała upominki w formie "Rożka obfitości". Szkolna uroczystość zakończyła się przy słodkim poczęstunku przygotowanym przez rodziców klasy pierwszej.


reklama

Źródło: Justyna Klimowska sekretarz UG Brodnica

Pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej w Gorczenicy /fot. nadesłane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama