Zaloguj się | Rejestracja

AGRO-BIS w Brodnicy zaprasza

środa, 12 września 2018 r., godz. 12:44  |  Wersja do druku

Firma AGRO-BIS to ogromna oferta dla firm usługowych oraz klientów indywidualnych. Firma działa na rynku od ponad 20 lat i jest przykładem rzetelnej i profesjonalnej obsługi. Oferuje artykuły na każdą kieszeń, a doradztwo ułatwia zakupy.Firma AGRO-BIS powstała w 1996 roku. Na początku działalności założeniem firmy było zaopatrywanie rolników w części do ciągników i maszyn rolniczych. Z czasem rynek wymógł rozszerzenie oferty i w tej chwili firma zaopatruje także branżę przemysłową i budownictwo.

W sprzedaży jest ogromny wybór systemów połączeń śrubowych, w magazynie jest ich 26 tysięcy rodzajów. Wykonywane są również naprawy przewodów hamulcowych oraz do wspomagania układów kierowniczych i klimatyzacji w kombajnach, samochodach dostawczych i osobowych, oraz ciągnikach. Magazyn jest zaopatrzony we wszystkie niezbędne oleje hydrauliczne, silnikowe, oraz płyny chłodnicze i do spryskiwaczy.

Fachowa obsługa i szeroka gama produktów charakteryzuje profesjonalizm firmy w podejściu do klienta. AGRO-BIS oferuje sprzęt i materiały w różnych przedziałach cenowych, dostępnych dla każdego. Posiada najbogatszą ofertę w hydraulice siłowej, duży wybór zaworów, pomp i kształtek. Wykonuje węże hydrauliczne z końcówkami pod zamówienie (zarabianie końcówek), jak również posiada szeroką ofertę gotowych węży hydraulicznych. W ofercie jest także sprzęt ogrodniczy, podkaszarki, kosy, kosiarki, szpadle, łopaty i wiele innych sprzętów potrzebnych do pielęgnacji w każdym ogrodzie.

AGRO-BIS stara się, aby urządzenia, które sprzedaje posiadały serwis na wysokim poziomie. Wykonywane są wszelkiego rodzaju zawiesia linowe, liny holownicze, w sprzedaży jest sprzęt spawalniczy wysokiej jakości, dla klienta o różnych wymaganiach cenowych. Firma oferuje szeroką gamę akumulatorów do maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, łodzi i motocykli. W ofercie jest ogromna ilość pozycji, a to co firmę wyróżnia od innych - to profesjonalne doradztwo.

W salonie można nabyć obuwie firmy Urgent oraz Lahti Pro - jednego z największych dostawców obuwia roboczego i odzieży roboczej w naszym kraju. Produkty tej firmy charakteryzują się dobrą jakością, trwałością i rozsądną ceną, a także posiadają wszystkie, wymagane w Polsce certyfikaty. Dodatkowo są one także bardzo estetycznie wykonane. Cały czas poszerzana jest także oferta ubrań roboczych.

Rynek wymusza coraz większą ilość asortymentu, dlatego AGRO-BIS dba o to, aby rozbudowywać swoją ofertę. Jest w niej ponad 60 tysięcy pozycji i cały czas liczba ta wzrasta. Do dyspozycji klientów jest też duży parking, który znacznie ułatwia dokonanie zakupów.

Andrzej Pszuk - współwłaściciel firmy zapytany o tegoroczny sezon żniwny i związaną z nim sprzedaż powiedział:
- - Sezon był bardzo krótki i dość nietypowy. Spowodowane to było niewątpliwie suszą i związanymi z nią stratami. Żniwa przeszły dla rolników bezboleśnie, jeżeli chodzi o awarie, natomiast bardzo boleśnie, jeżeli chodzi o plony. Spadek o 30% do 50%, a bywa, że do 70% to bardzo duże straty. To nie jest dobry sezon dla rolników, a przy okazji także nie jest dobrym sezonem dla nas. Przed nami jeszcze wykopki, docierają już do nas sygnały, że z tymi plonami jest także gorzej. Orki są ciężkie, będziemy zapewne więcej sprzedawać części uprawowych do pługów, do agregatów, bo gleba jest twarda. Jeżeli chodzi o nowe produkty, to we wrześniu co kilka dni mamy spotkania i targi, uzgadniamy nowe dostawy. W perspektywie mamy przeniesienie części biur na piętro oraz wykonanie również na piętrze dużego salonu odzieżowego.

Salon techniczno-rolniczy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 -17:00, w soboty od 7:30 -13:00.
AGRO-BIS znajduje się w Brodnicy przy ulicy Podgórnej 66 A.Źródło: Artykuł promocyjny

AGRO-BIS zaprasza:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama