Zaloguj się | Rejestracja

Głosuj na Górzno

wtorek, 31 lipca 2018 r., godz. 10:44  |  Wersja do druku

8 tys. kilometrów, 384 godziny zdjęciowe, 50 odwiedzonych miast i miasteczek, a wszystko po to by dowiedzieć się jak z wysokości prezentują się urokliwe miejsca w Polsce. Widzowie Planete+ w nowej własnej produkcji stacji "Polska z góry" oglądali w ubiegłym roku dwunastoodcinkowy serial dokumentalny. W tym roku Górzno ma szansę na odcinek specjalny.Od dnia 11 lipca do dnia 1 sierpnia 265 zgłoszonych miejscowości z całego kraju, w tym 13 z województwa kujawsko-pomorskiego, walczy o Wasze głosy w plebiscycie Planete+. Wśród nich Górzno jako jedyna miejscowość z powiatu brodnickiego Zachęć do głosowania na Górzno znajomych, udostępniając im link na Facebooku, na Twitterze albo e-mailem. Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Głosy oddane na miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego Górzno ma szansę zwyciężyć!

Głosujemy tu

Kamera poleci w miejsce, które zwycięży w głosowaniu. Ujęcia zwycięskiej miejscowości zrealizowane z lotu ptaka znajdą się w odcinku specjalnym "Polski z góry". Program zostanie również wyemitowany na kanale Planete+.


reklama

"Polska z góry" to dwunastoodcinkowy serial dokumentalny, który zabrał widzów w podróż po najpiękniejszych miejscach kraju nad Wisłą i pozwolił podziwiać bogactwo jego natury oraz kultury sfilmowane z nowej perspektywy. Na trasie twórców znalazło się 50 malowniczych miejscowości z różnych rejonów Polski,

W roku 2017 w głosowaniu wygrało Pokrzydowo i to ono wraz z Pojezierzem Brodnickim zostało zaprezentowane w odcinku specjalnym. W tym roku to Górzno ma wielką szansę, na chwilę obecną jest na 3. miejscu w głosowaniu. Pomóżmy Górznu zwyciężyć!!!

Polska z góry - odcinek specjalny: Pokrzydowo | oryginalna produkcja PLANETE+:


Źródło: UMiG Górzno, planeteplus.pl

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama