Zaloguj się | Rejestracja

Jabłonowo Pomorskie

wtorek, 03 lipca 2018 r., godz. 19:43  |  Wersja do druku

"Kulturalne Podwórko" to miejsce w centrum Jabłonowa Pomorskiego, które dawniej było targowiskiem miejskim, miejscem zaniedbanym i opuszczonym. Miejsce to miało jednak potencjał, polegający na tym, że było lubiane przez mieszkańców, powszechnie dostępne i otoczone starymi murami. Opuszczony plac dzięki kolorowym obrazkom na ścianach i oryginalnym dekoracjom zamienił się w chętnie odwiedzane i tętniące życiem ciekawe miejsce.Dnia 29 czerwca na placu po starym targowisku w Jabłonowie Pomorskim, nastąpiło oficjalne otwarcie "Kulturalnego Podwórka". Uroczystości otwarcia dokonała dyrektor Centrum Kultury i Sportu Justyna Prajs, wraz z burmistrzem Przemysławem Górskim.

Na "Kulturalnym Podwórku" czekało wiele atrakcji dla wszystkich mieszkańców. Były gry i zabawy dla dzieci, które poprowadził instruktor Centrum Kultury i Sportu w Jabłonowie Pomorskim Romuald Sitniewski, nie mogło zabraknąć również występu grupy "Pod Niebem". Na podwórku zagościły stoiska gastronomiczne z różnorodnym jedzeniem oraz stoiska handlowe. Do późnych godzin można było posłuchać koncertu zespołu "Co jest grane".


reklama

Źródło: jablonowopomorskie.pl


"Kulturalne podwórko"/fot. CKiS jablonowopomorskie.pl :
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama