Zaloguj się | Rejestracja

Zaczarowany Park Ogrodowa-Przykop 2018

czwartek, 07 czerwca 2018 r., godz. 10:31  |  Wersja do druku

Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury i Sztuki BRACTWO oraz Brodnicki Dom Kultury zaprosiły mieszkańców Brodnicy w sentymentalną podróż, przez ulice Ogrodowa-Przykop. Rodzinny Piknik odbył się 1 czerwca w parku za Brodnickim Domem Kultury.Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury i Sztuki BRACTWO oraz BDK dziękują wszystkim, którzy wsparli organizację rodzinnego pikniku ZACZAROWANY PARK OGRODOWA-PRZYKOP. Dziękujemy za każdy gest życzliwości, która przejawiała się w różnych formach - wielu z Państwa poświęciło swój czas, energię i zapał, by dopomóc w organizacji tego wydarzenia i za to jesteśmy bardzo wdzięczni.

Idea integracji lokalnego środowiska przyświecała nam od samego początku. Tym bardziej cieszy fakt, że z roku na rok wydarzenie to zjednuje sobie coraz więcej sympatyków, nie tylko z ulic Ogrodowej i Przykop. ZACZAROWANY PARK stał się wydarzeniem, które angażuje całe rodziny - seniorzy zawsze znajdą dla siebie miejsce przy grillu, na dzieci czekały wozy strażackie i policyjne, mobilny plac zabaw i animatorzy, którzy nie pozwalali im się nudzić, a o muzykę "na żywo" zadbał zespół Marcina Bigosia, "BIGI BAND".

Festyn zbiegł się z zakończeniem roku artystycznego BDK i był jego ukoronowaniem. Instruktorzy poszczególnych pracowni podziękowali przejętym wychowankom za ich zaangażowanie i zapał do ciężkiej pracy, która często jednak przełożyła się na wymierne sukcesy wielu z nich.

Zadanie ZACZAROWANY PARK OGRODOWA-PRZYKOP 2018 zostało dofinansowane z budżetu Gminy Miasta Brodnica.reklama

Źródło: Katarzyna Watkowska

Zaczarowany Park Ogrodowa-Przykop 2018/fot. nadesłane:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

polecamy firmy/usługi

WILGA.jpg
Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie zaprasza do organizowania imprez okolicznościowych. Czeka na Państwa restauracja z 90 miejscami, kominkiem i przepięknym widokiem na jeziora. Pyszne domowe jedzenie zadowoli każde, nawet wybredne podniebienie. Ośrodek Edukacji Ekologicznej "Wilga" w Górznie,
ul. Leśna 12. Tel. +48 56 498 92 65,
+48 668 445 699 - zobacz film

GASPOL.jpg
Nasza firma, wielopokoleniowa z tradycjami, zajmuje się dystrybucją gazu i samochodowymi instalacjami gazowymi. Prowadzimy autoryzowany serwis, sprzedaż, montaż i przeglądy urządzeń gazowych. Promocja! Zaawansowany sterownik autogaz w kompaktowej obudowie - 2100 zł.
P.U.H. *GASPOL* JASTRZĘBSCY
87-300 Brodnica, ul. Cmentarna 4
Tel.: +48 56 498 27 68, +48 508 830 221
e-mail: gaspol2@wp.pl

dzialkowicz.jpg
DZIAŁKOWICZ
centrum ogrodnicze
DZIAŁKOWICZ to największy sklep ogrodniczy w regionie Brodnicy i jednocześnie firma pokoleniowa z wieloletnimi tradycjami. Do dyspozycji Klientów oddajemy ponad 1600m2 powierzchni handlowej wraz z ogrodem oraz duży parking samochodowy. Uwaga! W ofercie karma dla ptaków.
Brodnica, ul. Gen. W.Sikorskiego 8
Telefon: +48 56 498 25 15

tartak.jpg
Tartak NARA
Opakowania drewniane
Tartak NARA - rodzinna firma powstała w 2003 roku. Produkujemy drewno budowlane: więźbę dachową, deski, kantówki - czyli dachy. W ofercie mamy także: altanki, meble ogrodowe, schody, tarasy, stelaże tapicerskie. Posiadamy suszarnię. Surowiec pozyskujemy z najlepszych drzewostanów okolicznych nadleśnictw. Nasza dewiza: solidność i umiarkowane ceny - zobacz produkty.
Tartak NARA - Brzozie 199
Tel. 056 652 65 58, fax: 056 493 58 15

reklama.jpg
Reklama w portalu
PowiatBrodnicki.pl
Wypróbuj reklamę w portalu mieszkańców powiatu brodnickiego. Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane, wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia w promocji firm. Zareklamuj się w naszym portalu... więcej

reklama